Julia Pietrucha wystąpi 1 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej

Julia Pietrucha wystąpi 1 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej
Reklama

1 kwietnia 2019 roku w Filharmonii Podkarpackiej wystąpi Julia Pietrucha w ramach wiosennej trasy “From the Seaside 2”. Początek koncertu o godz. 20:00.

Julia Pietrucha naładowała akumulatory po trasie promującej drugą płytę pt. „Postcards From The Seaside”. Po premierze singla „Who knows” artystka zaprasza na kolejną odsłonę jej powrotu.

Wiosenna trasa FROM THE SEASIDE 2, to kontynuacja podróży z początku 2018 roku. Marzec i kwiecień 2019 to czas ponownych spotkań z fanami. Warzywniak powróci do największych miast Polski i znów zagra w pięknych obiektach teatralnych i filharmonijnych. W tej muzycznej podróży koncertowej Julii towarzyszyć będą Ci sami wspaniali muzycy: Kuba Jaźwiecki, Michał Lamża, Max Ziobro, Wojciech Gumiński, Joachim Łuczak, Robert Żelazko.

Reklama

Podczas koncertu usłyszymy utwory z albumu „Postcards from the seaside”, ale również „stare szlagiery” z Parsley.

Bilety w cenie: 69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A) dostępne na www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Filharmonia Podkarpacka , Julia Pietrucha , FROM THE SEASIDE 2

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama