Jubileuszowe wydanie Radia Biwak z Plaży na Dachu
W najbliższy piątek o godz. 9:00 z Plaży na Dachu CH Plaza wystartuje 500. wydanie Radia Biwak, czyli wakacyjnej audycji Polskiego Radia Rzeszów. Przez cały dzień: koncerty, animacje, zawody sportowe i konkursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
fot. Plaza

Radio Biwak to wakacyjna audycja Polskiego Radia Rzeszów przygotowywana od 26 lat. Co roku przez całe wakacje dziennikarze odwiedzają ciekawe rejony Podkarpacia i nie tylko. Wakacyjna audycja Polskiego Radia Rzeszów nadaje np. z bieszczadzkich połonin, Jeziora Solińskiego, Roztocza czy Jeziora Tarnobrzeskiego. W audycji prezentowani są ciekawi ludziach, interesujące przedsięwzięcia, festiwale i miejsca godne uwagi i odwiedzenia.

Tegoroczne Radio Biwak jest wyjątkowe ze względu na przypadające dokładnie 12 sierpnia 1500. wydanie audycji. Partnerem tego wydarzenia zostało CH Plaza Rzeszów, a audycja w piątek zagości w Plaży na Dach Centrum.

Z tej okazji rzeszowska Plaza przygotowała wiele atrakcji. Oprócz możliwości uczestniczenia w audycji na żywo z Plaży na Dachu na najmłodszych czekać będą wakacyjne animacje i konkursy. Dla młodzieży i dorosłych przygotowano turniej siatkówki plażowej, pokazy i naukę jazdy na deskach oraz specjalne konkursy z nagrodami od partnerów wydarzenia. Całość zakończy wieczorna impreza z setem DJ-skim w wykonaniu doskonale znanego rzeszowskiego artysty Eskaubei oraz koncertem znakomitej remikserki Chloe Martini.

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Plaża na dachu , Plaza , Radio Biwak

Reklama
Reklama