Jacek Cygan twarzą tegorocznych Świątecznych Targów Książki

fot. Millenium Hall
Reklama

W dniach 20-21 listopada 2020 roku w Millenium Hall w Rzeszowie po raz czwarty odbędą się Świąteczne Targi Książki, wielkie święto dedykowane czytelnikom i miłośnikom literatury. Obecne będą największe i najważniejsze polskie wydawnictwa, które przygotują świąteczną ofertę książkową dla mieszkańców Podkarpacia.

Ze względu na pandemię, organizatorzy zapewniają o dołożeniu wszelkich starań, aby impreza była bezpieczna i dostosowana do obowiązujących zaleceń i obostrzeń. W planach jest, m,in. transmisja online z najbardziej obleganych i popularnych spotkań autorskich.

„Organizacja przestrzeni targowej jest także zaplanowana. Dysponujemy bardzo dużą powierzchnią, na której możemy zaaranżować zabudowę ze stoiskami wydawnictw i ich szeroką ofertą książkową.” – informują organizatorzy Targów.

Oprócz możliwości zakupu najnowszych książek, odwiedzający będą mieli możliwość spotkać się z wieloma polskimi pisarzami, którzy przyjadą do Rzeszowa promować nowości. Twarzą tegorocznych targów jest znakomity tekściarz i autor książek, Pan Jacek Cygan.

Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji Świątecznych Targów Książki poznamy już 14 października.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli zarówno Marszałek Województwa Podkarpackiego jak i Prezydent Miasta Rzeszowa.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama