III Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów "To mnie kręci"

III Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów "To mnie kręci"
Reklama

29 marca 2019 r. o godz. 17:30, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 11 w Rzeszowie  (ul. Beskidzka 5) rozpocznie się III Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów „To mnie kręci”. Jest on przeznaczony dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych z województwa podkarpackiego. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: Talent sceniczny i Talent plastyczny. Każdy z uczestników konkursu w kategorii Talent sceniczny będzie miał za zadanie zaprezentować w czterominutowym występie swoje ponadprzeciętne uzdolnienia i umiejętności. Zobaczymy m.in.: pokazy umiejętności wokalnych, tanecznych, akrobatycznych oraz grę na instrumentach. 

Uczniowie będą oceniani przez jury, w skład którego wejdą osoby będące autorytetami w świecie muzyki, kultury i sportu. Podczas konkursu wystąpią również goście specjalni: m.in. grupy artystyczne z Rzeszowskiego Domu Kultury.

Organizatorem III Międzyszkolnego Konkursu  Młodych Talentów „To mnie kręci” jest Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie, a patronat honorowy nad nim objęli: Wojewoda Podkarpacki, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Rzeszowski Dom Kultury. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in.: sprzęt elektroniczny, planszowe gry towarzyskie, vouchery do rzeszowskich kin, kręgielni. 

Karty zgłoszenia oraz prace plastyczne można przesyłać do 7 marca 2019 r. Więcej szczegółów oraz regulamin znajdują się na stronach: www.tomniekreci.edu.pl oraz na www.facebook.com/konkursToMnieKreci.

Reklama

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych występami młodych artystów. 

Program imprezy

  • próba mikrofonowa: godz. 15:30
  • rejestracja uczestników: godz. 16:30-17:00
  • losowanie numerów startowych: godz. 17:00
  • początek konkursu: godz. 17:30
  • wręczenie dyplomów i nagród dla laureata i osób wyróżnionych w konkursie w kategorii Talent plastyczny: ok. godz. 19:00
  • ogłoszenie wyników III edycji „To mnie kręci”, wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników konkursu: ok. godz. 19:30

 

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: To mnie kręci , III Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama