Holenderski songwriter we wrześniu zagra w Rzeszowie
Teddy Jr. koncertuje po Polsce. Rzeszów jest jednym z przystanków na trasie muzyka.
Teddy Jr, fot. materiały prasowe

Holender Teddy Jr. w duecie z akordeonistą Pawłem Cieplakiem kontynuuje swoją trasę po Polsce. Artysta wystąpi w rzeszowskim Underground Pub 8 września. Początek koncetu o godz. 20:00. 

Teddy Jr. to holenderski songwriter. Koncertując przemierzył pół Europy. Grał m. in. w Holandii, Francji, Belgii, Polsce, na Ukrainie i w Niemczech. Występował m. in. jako support przed New Model Army i Peterem Gabrielem. Występował też na kilku festiwalach w naszym kraju. Teddy w muzyce łączy folkowe, country’owe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych. Artysta komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Neil Young, Frank Turner, Tom Waits czy Tom Petty. Piosenki Teddy’ego, jak sam mówi, są: „opowieścią o moim życiu, miłości, frustracjach, przedstawiają świata dookoła.”

Reklama

Holender dzięki swojej charyzmatycznej osobowości stwarza na scenie osobliwy spektakl, w którym publiczność może aktywnie uczestniczyć. W 2015 roku, od kiedy działa w agencji koncertowej Borówka Music, odwiedził 50 polskich miast, gdzie prezentował swoją muzykę. Przyjęcie było bardzo gorące! Teddy Jr. koncertuje w duecie – ze świetnym akordeonistą Pawłem Cieplakiem (czasem grają z większym składem). Podczas koncertów tego duetu jest energia, są dobre melodie oraz dobre teksty. Jest też mnóstwo wesołych, bardzo ciekawych opowieści.  Warto ich sprawdzić!

Kuba Wojewódzki po wysłuchaniu występu Teddy’ego:  Okazuje się, że ciągle może być i artystycznie, i z przesłaniem. [Tygodnik „Polityka”].

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Underground Pub , Teddy Jr

Reklama
Reklama