Helios zaprasza najmłodszych kinomanów na "Pierwszy raz w Kinie"

Helios zaprasza najmłodszych kinomanów na "Pierwszy raz w Kinie"
Reklama

29 września o godzinie 10:30 kina Helios organizują seans Pierwszy raz w Kinie. Dla najmłodszych kinomanów przygotowano zestaw bajek „Pamiętnik Florki, część IV”. Na seans dzieci wchodzą bezpłatnie, bilet kupuje tylko opiekun.

Seans filmowy Pierwszy raz w kinie jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.

Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.

Od godz. 9:45 wszystkie dzieci będą mogły pobawić się z animatorem z Mini Brain Academy. Będą też konkursy z nagrodami.

Reklama

Nie zabraknie: malowania buziek, tatuaży, kolorowanek, klocków i wielu innych atrakcji.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci wchodzą na film bezpłatnie.

„Pamiętnik Florki” to polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Każdy odcinek poświęcony jest innej, często nowej dla Florki sytuacji, w której wesołej ryjówce towarzyszą różne uczucia. Mali widzowie mogą śledzić jej losy i obserwować, jak z nowym wyzwaniem radzi sobie ich ulubiona bohaterka: co myśli i czuje, jakie ma trudności czy do jakich dochodzi wniosków. Chociaż Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych i woli sprawdzić wszystko na własnej skórze, wie, że zawsze może liczyć na pomoc rodziny czy młodych przyjaciół. Z jej codziennymi dylematami, obawami czy wątpliwościami z łatwością utożsami się niemal każdy przedszkolak. Serial ma cenne walory edukacyjne, jednak prezentowane są w lekki, przyjemny dla odbiorcy i pełen wdzięku sposób.

Serial prezentowany jest w ramach cyklu „Bajki z Polski”, do którego należą także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak „Przytul mnie” czy „Żubr Pompik”.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Helios , Pierwszy raz w Kinie , pamiętnik Florki

Dzisiaj, 20.02.2020
Jutro, 21.02.2020
Pojutrze, 22.02.2020
Reklama
Reklama