Helios otwiera wyjątkową salę kinową "Dream". Będą elektryczne fotele i nowoczesna technologia

Helios otwiera wyjątkową salę kinową "Dream". Będą elektryczne fotele i nowoczesna technologia
Reklama

Kino Helios w Galerii Rzeszów stworzyło specjalną salę kinową pn. „Dream” z elektrycznie rozkładanymi fotelami i najwyższej jakości sprzętem kinotechnicznym. Nowa sala będzie dostępna dla widzów już od piątku, 13 września.

„Helios Dream to unikalny koncept będący odpowiedzią na marzenie widzów o niezwykle komfortowej przestrzeni do oglądania filmów, wyznaczający nowe standardy odbioru filmu w kinie.” – informuje Helios.

Sala Dream wyróżnia się nowoczesnym designem. Wyposażona jest w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń. Zastosowano w niej nowoczesną technologię, która umożliwia oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, widzowie będą mogli jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Ponadto sala została wyposażona w nowoczesny projektor Christie, który przystosowany jest do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu kinomani mogą oglądać wyjątkowo realistyczny obraz nasycony bogactwem żywych kolorów.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Galeria Rzeszów , Helios Dream , sala kinowa

Dzisiaj, 25.01.2020
Jutro, 26.01.2020
Reklama
Reklama