Halloween w Rzeszowie
Szukasz wrażeń na halloween’ową noc?
Halloween w Rzeszowie

Rzeszowskie kluby organizują straszne i upiorne imprezy startujące już dziś! Będzie przerażająco, krwiście i zabawnie!  Dla niemających ochoty na potańcówki – halloween’owe maratony filmowe z horrorami i thrillerami. Zapraszają wszystkie miejskie kina! Zobacz, w których miejscach w ciągu najbliższego weekendu można uczcić zbliżające się Halloween.

 

Halloween’owe kalendarium:

Studencki Czwartek – Halloween Party

Na dzisiejszy wieczór imprezowy w stylu Halloween zaprasza punkt dziewiąta klub Pod Palmą. Impreza skierowana nie tylko, ale głównie do rzeszowskich żaków. Mile wdziani wszyscy, którzy ten wieczór chcą spędzić upiornie! Wejście za darmo do godz. 22, po godz. 22 – wjazd 5 zł.

Piekło x Select & Hell

Także dziś Halloween w Piekiełku. Impreza startuje równo o godz. 20. Wejście – 5 zł. Czwartkowy wieczór w piekielnym klimacie oprawią muzycznie Err Bits, czyli Jan Szarecki oraz Popioow i Invader.

Halloween Weekend - Szpital Psychiatryczny

Reklama

W opętane progi i labirynt ciemnych, mrocznych korytarzy zaprasza odważnych rzeszowskich imprezowiczów klub Kula, gdzie 28 października o godz. 21 startuje halloweenowy weekend. Wstęp na wydarzenie wolny!

Upiorne Halloween

Z halloween’ową imprezą startuje także nowy rzeszowski lokal – Bajka Disco Club. Wejście od godz. 20, bilet wstępu w cenie 10 zł. Tradycyjnie z okazji Halloween – cukierek albo psikus! Na przybyłych będą czekały krwawe promocje i upiorne stylizacje. Imprezę nakręcą DJ West oraz DJ Maro.

Halloween Horror Night

29 października, o godz. 21 halloween’owa impreza pod hasłem Horro Night także w Pod Palmą. Dla pań, które przybędą do klubu w godz. 21 – 22 darmowe wejście. Dla studentów promocyjne bilety za 7 zł, po okazaniu ważnej legitymacji. Pozostali wjazd za dychę.

Halloween Party with DJ Dźwięk

Zastraszająco przyjemny wieczór w klubie LUKR! Aż strach się bać! O nastrój typowego Halloween zadba DJ Dźwięk. Wstęp od godz. 21.30. Do godz. 23 – 10 zł, później 20 zł. Dla wszystkich pań do godz. 23 wstęp wolny oraz dla użytkowników aplikacji Day&Night.

Halloween with Maddix

Reklama

Jedyne w swoim rodzaju Halloween z zagranicznym młodym talentem – Maddix’em, który zadba o niezapomniane wrażenia do białego rana. Zaprasza Shine Club. Dodatkowo za konsolą staną Bąbel i Mainstage a salą R’N’B zajmie się – Dj Mati. Do godz. 22 osoby z listy FB wchodzą za darmo, pozostali przez całą noc – 15 zł.

HALLOween!

Nie zabraknie przerażających halloween’owych dźwięków również w Grand Clubie. W tym lokalu o straszną atmosferę zatroszczą się niezawodni muzycznie rezydenci – Pablo i Kriss. Mile widziane wdzianka halloween’we. W klubie będzie obowiązywała selekcja. Wejście od godz. 22, cena – 20 zł.

Maraton Halloween w Heliosie

Do wyboru aż 8 horrorów podzielone na dwa zestawy. Seanse startują 28 października o godz. 23 i oraz 31 października i trwają do rana. W ramach pierwszej propozycji  horrory absurdu, w tym: „Night Of The Living Deb”, „Hellbenders”, „Bunny The Killer Thing” i na koniec „Witching & Bitching”. Drugi zestaw tworzą z kolei –horrory pełne grozy z samymi premierowymi seansami- „The Possession Experiment”, „Dwelling”, „Bed Of The Dead”, „Let Her Out”.

Nocy grozy i horrorów w Multikinie

Wydarzenie wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach! Coroczna tradycja w postaci maratonu filmów grozy odbędzie się w ostatnią noc października! W repertuarze – makabryczny „Diabelski Młyn” w ramach przedpremiery, psychodeliczny „Widzę, Widzę”, tajemnicy i mroczny „Kiedy Zgasną Światła” oraz odważny i ekstremalny „Summer Camp”.

Maraton Strachu w Zorzy

Reklama

Halloween z filmami grozy proponuje kino Zorza. Maraton zaplanowano na 28 października o godz. 21:00. Wyświetlone zostaną następujące filmy: "O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu", „Widzę, Widzę” oraz „Blair Witch”.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Halloween w Rzeszowie

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama