Festiwal Pięknej Książki. Spotkanie autorskie z Korą i Kamilem Sipowiczem
Już w najbliższy weekend w Millenium Hall odbędzie się Festiwal Pięknej Książki. Jednymi z gości wydarzenia jest KORA i Kamil Sipowicz. Wstęp na spotkanie - bezpłatny.
Festiwal Pięknej Książki. Spotkanie autorskie z Korą i Kamilem Sipowiczem

Ona – jedna z najważniejszych postaci w historii polskiej muzyki. On – historyk filozofii, dziennikarz, poeta, artysta. Razem tworzą jedną, iście wybuchową mieszankę, wobec której nie można pozostać obojętnym.

Kora i Kamil Sipowicz pojawią się na spotkaniu autorskim w ramach Festiwalu Pięknej Książki w Millenium Hall i rozmawiać będą na temat swojego najnowszego wydawnictwa pt. "Ramona, Mila, Bobo i pięćdziesiąt innych zwierząt”.

Książka autorstwa Kamila Sipowicza to barwne opowieści na temat posiadanych zwierząt, których historie przeplatają się z życiem i podróżami, stanowiąc doskonałe tło do anegdot i wspomnień. Sipowicz pisze o znanej całej Polsce suczce Ramonie, psie Pikusiu, który uwielbia kocie legowiska i rozmowy o filozofii czy o Mili i jej smutnej młodości. Warto zaznaczyć, że nad ilustracjami do książki pracowała Kora, która przygotowała serię rysunków inspirowanych swoimi pupilami. „Ludzie mają tylko wtedy sens, gdy są blisko zwierząt” – możemy przeczytać w "Ramona, Mila, Bobo i pięćdziesiąt innych zwierząt”.

Spotkanie z Korą i Kamilem Sipowiczem w ramach Festiwalu Pięknej Książki odbędzie się w sobotę, 11 czerwca o godzinie 17:00 na poziomie 1 Millenium Hall (obok Księgarni Artystycznej BoSz).

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Festiwal Pięknej Książki , Kora , Kamil Sipowicz

Reklama
Reklama