Farben Lehre promuje "Stację Wolność" w Rzeszowie

fot. Piotr Hejke
Reklama

Trwa trasa zespołu Farben Lehre pod nazwą "Stacja Wolność Tour 2019" promująca najnowsze wydawnictwo grupy. 29 listopada zespół zagra w rzeszowskim klubie Vinyl. Jako supporty zobaczymy i usłyszymy: THE PAJX, ERELES.

Podczas koncertu zespół zaprezentuje przede wszystkim utwory z najnowszej płyty "Stacja Wolność". Jednocześnie w setliście znajdą się utwory znane z poprzednich wydawnictw, które od lat są stałym elementem koncertów FARBEN LEHRE.

Jak zapewniają muzycy zespołu "Jesteśmy przekonani, że nasz koncert spełni Wasze oczekiwania, zarówno pod względem setlisty, emocji oraz energii płynącej ze sceny, jak i pozytywnych relacji między zespołem a publicznością. Koncerty zawsze gramy na 100%".

Płocki zespół FARBEN LEHRE powstał we wrześniu 1986 roku, z inicjatywy wokalisty Wojciecha Wojdy oraz perkusisty Marka Knapa. W pierwszym składzie znaleźli się również gitarzysta Robert Chabowski oraz basista Piotr Kokoszczyński. Do dnia dzisiejszego, przez historię kapeli przewinęło siłę łącznie 20 muzyków. Najczęściej zmieniali się perkusiści. Aktualnie formacja występuje jako kwartet, a na koncertach w wersji akustycznej na scenie pojawia się skład siedmioosobowy. Początkowo próby odbywały się w garażu, a następnie poczynając od Jarocina 1987 muzycy ruszyli w nieustanną trasę koncertową, która z powodzeniem trwa do dzisiaj...

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Vinyl , Farben Lehre , Stacja Wolność

Reklama
Reklama