Europejski Stadion Kultury przełożony na wrzesień

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Reklama

Estrada Rzeszowska poinformowała o przesunięciu terminu Europejskiego Stadionu Kultury. Wydarzenie zaplanowane na ostatni weekend czerwca, zostało przeniesione na wrzesień.

„W związku z występującą w Polsce i na świecie zagrażającą życiu i zdrowiu sytuacją epidemiologiczną informujemy, że tegoroczna edycja festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 26 - 28 czerwca. Festiwal zostaje przełożony na 11 - 13 września 2020.” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Estradę Rzeszowską.

Warto podkreślić, że w tym roku przypada jubileuszowa, dziesiąta edycja tego wielkiego, kulturalnego przedsięwzięcia.

WSCHÓD KULTURY / Europejski Stadion Kultury to interdyscyplinarny festiwal łączący elementy różnych gatunków muzycznych, teatru, fotografii, filmu i sztuk wizualnych. Impreza rokrocznie gromadzi setki tysięcy uczestników. W ramach festiwalu w wielu obszarach Rzeszowa odbywa się szereg wydarzeń kulturalnych, takich jak: koncerty, spektakle, warsztaty, wystawy, atrakcje dla dzieci i inne. Największą atrakcją festiwalu jest Koncert Główny organizowany na Stadionie Miejskim.

 

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Wschód Kultury , Europejski Stadion Kultury , Estrada Rzeszowska , ESK

Reklama
Reklama