Estrada Rzeszowska uruchomiła wirtualny jarmark Święta Paniagi

Screen ze strony paniaga.estrada.rzeszow.pl
Reklama

Jarmark regionalnych produktów - coroczna tradycja Święta Paniagi - w tym roku z powodu pandemii koronawirusa nie mógł się odbyć. Udało się jednak zorganizować coś, co zarówno sprzedawcom jak i kupującym stworzy namiastkę tej tradycji.

Estrada Rzeszowska uruchomiła specjalną stronę internetową, za pośrednictwem której mieszkańcy mogą zakupić produkty od wystawców, którzy mieli zaprezentować się podczas tegorocznego Święta ul. 3 Maja.

„Jarmark regionalnych produktów to wieloletnia, coroczna tradycja Święta Paniagi. To możliwość dla rękodzielników i lokalnych wytwórców zaprezentowania swoich wyrobów szerokiemu gronu odbiorców, a dla konsumentów - wybór i zakup produktów najwyższej jakości, często niedostępnych na co dzień w sklepach. W tym roku niestety jarmark nie odbył się w tradycyjnej formie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. Dlatego przedstawiamy wirtualny jarmark Święta Paniagi, na którym wystawcy mogą zaprezentować swoje towary.” – informuje Estrada Rzeszowska.

W ramach wirtualnego jarmarku, swoje produkty oferuje 30 wystawców. Aby zakupić interesujący nas produkt, wystarczy wejść na stronę wirtualnej ul. 3 Maja , na której znajdują się wirtualne stragany. Klikając na wybrane stoisko, otrzymamy informacje o asortymencie jaki oferuje dany sprzedawca oraz dane do kontaktu z wystawcą.  

UWAGA! Wszyscy klienci na hasło „Święto Paniagi” otrzymają 5% rabatu.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Estrada Rzeszowska , Święto Paniagi , wirtualny jarmark

Reklama
Reklama