Empik w Galerii Rzeszów ponownie otwarty. To pierwszy Future Store w regionie (ZDJĘCIA)

Empik w Galerii Rzeszów ponownie otwarty.  To pierwszy Future Store w regionie (ZDJĘCIA)
Reklama

Już dzisiaj w Galerii Rzeszów drzwi do świata kultury i pasji znów zostały otwarte – po krótkiej przerwie do tej lokalizacji wrócił Empik. Sklep przeszedł gruntowny remont i jest kolejnym w Polsce, ale pierwszym w regionie, salonem w formule Future Store. Oznacza to nie tylko zmiany w wystroju, pojawiły się również technologiczne rozwiązania, które ułatwią klientom zakupy.

Nowa odsłona salonu wiąże się ze zmianami wizualnymi, ale też poszerzeniem wyboru produktów ze świata kultury i rozrywki, pomagających rozwijać pasje i zainteresowania. Empik Future Store stanie się przewodnikiem po ciekawych formach spędzania wolnego czasu dla rzeszowian.

To samo miejsce – inne wnętrze

Wyjątkowa ekspozycja nie tylko ułatwi znalezienie poszukiwanego tytułu, ale także zainspiruje do pogłębiania wybranego tematu. Nowe wyposażenie, funkcjonalny design i przejrzyste rozmieszczenie książek, płyt z muzyką, filmów, gier, czasopism czy artykułów kreatywnych
i papierniczych sprawią, że zakupy będą szybsze i bardziej komfortowe. Empik nie zmienił swojego położenia w galerii handlowej. Remont sklepu o powierzchni 547 m2, trwał dwa miesiące i przyniósł wiele zmian. Pierwsze, co zauważą klienci to, obok nowych mebli, intuicyjna nawigacja – powyżej regałów znajdują się widoczne z daleka nazwy działów, dzięki czemu od razu będzie wiadomo,
w którą stronę iść, by znaleźć się w strefie, której szukamy.

Reklama

Przede wszystkim – innowacyjność

Co ważne nowy salon jest wypełniony innowacyjnymi rozwiązaniami – łączy świat realny ze światem online. Do dyspozycji klientów oddano interaktywne urządzenie multimedialne, które pomaga znaleźć w sklepie konkretne tytuły, wyświetlając mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić. Będą także doradcy klienta z mobilnymi kasami, dzięki czemu klienci, którym zależy na czasie, zyskają kilka dodatkowych minut. Natomiast dla tych, którzy chcą niespiesznie przejrzeć ofertę i dostępne tytuły przygotowano wygodne siedziska.

Z okazji otwarcia na klientów Empiku w Galerii Rzeszów czeka 20% rabat w dniach 21-23.08 na książki, muzykę i filmy.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Empik , Galeria Rzeszów , Future Store

Dzisiaj, 22.09.2019
Jutro, 23.09.2019
Pojutrze, 24.09.2019
środa, 25.09.2019
Czwartek, 26.09.2019
Reklama
Reklama