Dzień Kobiet w "Siemaszce". Warsztaty uwalniania fantazji i wernisaż

Dzień Kobiet w "Siemaszce". Warsztaty uwalniania fantazji i wernisaż
Reklama

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbędzie się niecodzienne wydarzenie. O godz. 14:40 rozpoczną się warsztaty uwalniania fantazji, które będą polegały na przygotowaniu przez uczestniczki niepowtarzalnych kapeluszy. Po warsztatach odbędzie się wernisaż prac prowadzącej Marty Kwolek na fotografiach Mariusza Barana.

Warsztaty poprowadzi autorka prac, wizażystka, stylistka z dyplomem mistrzowskim, certyfikowana kolorystka, Marta Kwolek. Spotkanie rozpocznie się od obejrzenia fotografii i kilku olśniewających nakryć głowy. Autorka opowie o inspiracjach, sposobach pozyskiwania materiałów do ponownego przetworzenia, które pochodzą głównie z recyclingu, a także o zasadach łączenia kolorów. Twórcze prace i uwolnienie kreatywności uczestniczek poprzedzi krótki wstęp na temat analizy kolorystycznej, podstawowych typów urody, personalizacji kolorystycznej, jako podstawy sukcesu w stylizacji ubioru.

Po dwugodzinnych warsztatach uczestniczki zaproszone zostaną do wspólnego zdjęcia w stworzonych kapeluszach oraz na wernisaż wystawy ##BEAUTY. Wystawa powstała z połączenia dwóch pasji – fotografii i wizażu. W swoim zamierzeniu ma pokazać, że świat fotomodelingu może być odmianą Sztuki. 

Reklama

Bilety na wydarzenie w cenie 50 zł dostępne w Kasach Teatru oraz na stronie www.teatr-rzeszow.pl

Dodatkowo uczestniczki warsztatu mogą zakupić bilet na spektakl „Kolacja dla głupca”, który zostanie zaprezentowany w Dzień Kobiet na Dużej Scenie o godz. 17:00 w promocyjnej cenie 30 zł.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: warsztaty , Teatr im. Wandy Siemaszkowej

Reklama
Reklama