Dobra nowina dla miłośników filmów optymistycznych. Happy End wraca do Rzeszowa

Dobra nowina dla miłośników filmów optymistycznych. Happy End wraca do Rzeszowa
Reklama

Tęskniliście za Festiwalem Filmów Optymistycznych Happy End? Mamy dobrą wiadomość – po czterech latach festiwal powróci tej jesieni do Rzeszowa. 17. edycja odbędzie się początkiem października w Wojewódzkim Domu Kultury.

Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych to projekcje filmowe, spotkania z twórcami, wystawy, warsztaty. Filmy Fabularne i dokumentalne, profesjonalne, studenckie i niezależne - tylko optymistyczne.

Zdaniem organizatorów jak i wielu gości festiwalu, rzeszowska publiczność oraz klimat WDK-u był najlepszym miejscem w wieloletniej historii tego przedsięwzięcia. Dlatego festiwal Happy End powraca do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

W latach 2006 - 2014 odbyło się w Rzeszowie aż dziewięć edycji, które wielu sympatykom kina optymistycznego zapadły w pamięci. W ostatnich latach, w wyniku przeróżnych zawirowań finansowych i organizacyjnych festiwal zmieniał sponsorów i partnerów.

Reklama

17. Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End odbędzie się w dniach 3-5 października 2019,ponownie w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. W programie jak zwykle zostaną zaprezentowane najbardziej optymistyczne filmy minionego sezonu. W konkursie znajdą się filmy fabularne i dokumentalne, profesjonalne, studenckie i niezależne. Tylko optymistyczne i z „Happy Endem”.

Nie zabraknie również wystaw, warsztatów i spotkań z twórcami oraz degustacji produktów regionalnych.

Filmy można zgłaszać do końca lipca 2019 roku. Szczegóły w regulaminie, który znajduje się na stronie: www.happyendfestiwal.pl

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: WDK , Wojewódzki Dom Kultury , Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End

Dzisiaj, 17.10.2019
Jutro, 18.10.2019
Pojutrze, 19.10.2019
Reklama
Reklama