Do Multikina za 14,90! Od 10 stycznia nowe ceny biletów

Fot. multikino.pl
Reklama

Od 10 stycznia 2020 r. rzeszowskie Multikino wprowadziło nowe ceny biletów – widzowie za filmy 2D przez cały tydzień, tj. od poniedziałku do niedzieli zapłacą tylko 14,90 zł! W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Aktualnie w repertuarze Multikinia możecie zobaczyć m.in.: jedną z najważniejszych premier końca minionego roku, czyli „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, film sensacyjny „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, komedię „Futro z misia”, musical „Koty” oraz polską komedię „Mayday” z Piotrem Adamczykiem, Anną Dereszowską i Weroniką Książkiewicz w rolach głównych.

Podczas ferii wielkie ekrany opanują produkcje dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci czekają animacje: „Urwis” oraz „Tajni i fajni”. Ponadto 17 stycznia premierę będzie miał film „Doktor Dolittle”. W jedną z najsłynniejszych postaci światowej literatury, w pełnej przygód nowej filmowej wersji opowieści o człowieku, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami wciela się Robert Downey Jr. Natomiast od 24 stycznia na wielkim ekranie będzie można zobaczyć animację „Śnieżka i fantastyczna siódemka”.

Reklama

W najbliższych tygodniach sale kinowe opanują „Psy 3. W imię zasad” z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych, „Gorący temat” z Charlize Theron, Margot Robbie i Nicole Kidman oraz „1917” - dramat wojenny nagrodzony Złotym Globem w kategoriach: najlepszy dramat oraz najlepszy reżyser. Natomiast w lutym na wielkie ekrany wejdzie pierwszy polski film erotyczny „365 dni”, film biograficzny „Zenek”, produkcja w reżyserii Patryka Vegi „Napastnik”, animacja „Gang zwierzaków” oraz „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, czyli pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć.  

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Multikino Rzeszów

Reklama
Reklama