Disneyowski klasyk powraca na wielki ekran. Helios zaprasza na rodzinne seanse

fot. kino Helios
Reklama

Po 30 latach od premiery, jedna z najpiękniejszych animacji wszechczasów powraca na wielki ekran. Podczas weekendu 14 i 15 września w kinie Helios odbędą się wyjątkowe, rodzinne pokazy bajki "Mała Syrenka".

Ariel, obdarzona duchem odkrywcy syrena, żyje w Atlantyce, podwodnym królestwie jej surowego ojca. Jest oczarowana światem ludzi i wbrew zakazowi króla Trytona często wypływa na powierzchnię. Pewnego dnia podczas sztormu ratuje życie młodemu księciu…

Zdecydowana, by stać się człowiekiem, zawiera układ z przebiegłą wiedźmą morską Urszulą. Ceną za ludzką postać jej jest piękny głos. Z pomocą przyjaciół: gadatliwego Florka i nadwornego kompozytora Sebastiana, Ariel musi zdobyć miłość księcia i ocalić królestwo – czeka ich szalony wyścig z czasem!

W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi: Beatę Jankowską-Tzimas, Jacka Kopczyńskiego, Emiliana Kamińskiego oraz Stanisławę Celińską.

Widzowie kina Helios będą mogli wskoczyć w wir podwodnych przygód „na morza dnie” i ponownie zobaczyć prawdziwy disneyowski klasyk na wielkim ekranie. Widowiskowa animacja, barwne postacie i nagrodzona dwoma Oscarami muzyka z pewnością zachwyci nowe pokolenie kinomanów.

Seanse w sobotę (14.09.) i niedzielę (15.09.) o godz. 12:00.

Każdy seans poprzedzi krótki konkurs dla dzieci.

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Helios , Mała syrenka

Dzisiaj, 20.02.2020
Jutro, 21.02.2020
Pojutrze, 22.02.2020
Reklama
Reklama