Dawid Podsiadło zagrał na dachu Red Bull Tour Bus
Muzyczny autobus Red Bull Tour Bus wyruszył w drogę po raz ósmy, tym razem goszcząc na swoim pokładzie Dawida Podsiadło. W ramach trasy wokalista wraz z zespołem odwiedza siedem miast, do których zaprosili go fani. Po koncertach w Płocku, Częstochowie i Łodzi czas na Rzeszów.
fot. Materiały prasowe

Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło na pokładzie właśnie przejechał połowę trasy. Czwarty z siedmiu koncertów odbył się przy Skwerze Millenium Hall w Rzeszowie. Najwierniejsi fani Dawida oczekiwali na jego występ na długo przed otwarciem bram. To właśnie za sprawą fanów, udało się ściągnąć do Rzeszowa jednego z topowych polskich wokalistów. Internauci w głosowaniu poprzez stronę wybrali siedem miast, do których przyjechał Red Bull Tour Bus. Dosłownie w kilka chwil po otwarciu terenu wydarzenia miejsca pod samym autobusem, stanowiącym scenę, zostały zajęte przez publikę.

Wybiła godzina zero i kolejny koncert na dachu Red Bull Tour Bus wystartował. Podczas ponad godzinnego występu band zaprezentował głównie numery z ostatniej płyty ”Annoyance and Disappointment”.

Poniżej kilka zdjęć z wczorajszego koncertu. Fot. Materiały prasowe

Galeria zdjęć

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Dawid Podsiadło , Red Bull Tour Bus

Reklama
Reklama