Cleo wystąpi podczas Pikniku Rodzinnego na Drabiniance

fot. Materiały promocyjne
Reklama

W najbliższą niedzielę, 27 września 2020 r. Rzeszowski Dom Kultury i Rada Osiedla Drabinianka organizują Piknik Rodzinny na placu między ul. Graniczną i ul. Zieloną. Główną atrakcją wydarzenia będzie koncert Cleo.  

Piknik Rodzinny na osiedlu Drabinianka to zwycięskie zadanie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Wydarzenie ma na celu zachęcić mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, ich wzajemną integrację oraz zagospodarowanie czasu wolnego.

Od godziny 14:00 do godziny 17:00 na dzieci czekać będą darmowe urządzenia rekreacyjne oraz animacje z Centrum Zabaw Fantazja, natomiast od godziny 19:30 odbywać będą się występy artystyczne. Na scenie zaprezentują się: instruktor zajęć muzycznych w Rzeszowskim Domu Kultury – Marcin Florczak, finalistki The Voice Kids – Wiktoria Zwolińska i Natalia Kawalec oraz gwiazda
wieczoru – Cleo, która pojawi się na scenie o godz. 21:00.

Podczas pikniku  będą obowiązywały wytyczne sanitarne. Uczestnicy powinni mieć zasłonięte usta i nos. Liczba miejsc w strefie koncertowej jest ograniczona. Zgłoszenia można dokonać od 21 do 25 września 2020 roku mailowo pisząc na adres drabinianka@rdk.rzeszow.pl (decyduje kolejność zgłoszeń).

Regulamin, karta zgłoszenia i klauzula dostępne są na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury www.rdk.rzeszow.pl.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama