Brodka Clashes Tour zacznie się w Rzeszowie
9 października Monika Brodka rusza w trasę koncertową. Zacznie od Rzeszowa.
Brodka Clashes Tour zacznie się w Rzeszowie

Good Taste Production zaprasza na koncert BRODKI w ramach Clashes Tour. Pierwszy koncert na jesiennej trasie artystki już 9 października w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie!

"Clashes" to metafizyka i zmysłowość. Posępne, kościelne organy i pełen wigoru punk rock. Płytę produkował nagrodzony Grammy Noah Georgeson (znany ze współpracy z Joanną Newsom, Devendrą Banhartem czy The Strokes) i m. in. znana z Warpaint perkusistka Stella Mozgawa. Teksty o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. „Clashes” jest jak układanka, która wymaga czasu i nie zdradza swoich walorów, gdy patrzymy na garść rozsypanych elementów. Która zaskakuje, gdy pierwsze puzzle zaczynają do siebie pasować i zachwyca, gdy wszystkie trafiają na swoje miejsce, a naszym oczom ukazuje się pełny obraz.

Clashes Tour to koncerty w niezwykłych miejscach. Gwarancją wyjątkowej oprawy trasy są piękne sale. Dodatkowo na scenie pojawi niecodzienny duży skład. Do zespołu dołączą m. in. instrumenty dęte i smyczkowe, a na niektórych koncertach nawet organy.

BRODKA Clashes Tour 
9 października 2016, godz. 20:00
Filharmonia Podkarpacka, ul. Szopena 30, Rzeszów

Reklama

Bilety w cenach: 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 119 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.goodtaste.com.pl, www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.kupbilecik.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Clashes Tour , Brodka , Filharmonia Podkarpacka

Reklama
Reklama