Bieszczadzkie Warsztaty Muzyczne po raz siódmy. Ruszyły zapisy

Na zdj. AGA ZARYAN, fot. Marta Orlik / materiały prasowe
Reklama

Ruszyły zapisy na 7 edycję Bieszczadzkich Warsztatów Muzycznych, które w tym roku odbędą się w dniach od 17 do 24 lipca
w Zagrodzie Magija Bieszczady w Orelcu. Kadrę warsztatów stworzą uznani muzycy. Master class wokalu poprowadzi Aga Zaryan, a całotygodniowe zajęcia wokalne Olga Boczar. Jednodniowe zajęcia zespołowe poprowadzą Wojciech i Jacek Fedkowicz, klasę gitary Bartek Jakubiec i Damian Kurasz, perkusji Michał Dąbrówka, gitary basowej Michał Grott, a instrumentów klawiszowych, pomysłodawca warsztatów, Zbigniew Jakubek.

- „Mając za sobą sześć edycji warsztatów w świetnym miejscu i ze wspaniałą atmosferą, wykorzystujemy zdobyte doświadczenie do jeszcze lepszego przygotowania tegorocznej odsłony. Ulepszamy formułę wieczornych jam sessions i koncertu finałowego. Staramy się też jak co roku o jak najlepszą kadrę” – mówi Agnieszka Bała, Prezes rzeszowskiego Stowarzyszenia Podkultura organizującego Bieszczadzkie Warsztaty Muzyczne.

Obecnie najbardziej oblegana jest klasa wokalu, w której wszystkie miejsca są już zarezerwowane. Istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową. Miejsca do klas instrumentalnych są dostępne. Szczegółowe informacje znajdują się na stronę muzycznebieszczady.pl oraz na profilu Bieszczadzkich Warsztatów Muzycznych na facebooku - https://www.facebook.com/bieszczadzkiewarsztatymuzyczne

Partnerem 7 edycji Bieszczadzkich Warsztatów muzycznych jest ZAiKS.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama