Bezpłatny koncert Michała Szpaka i stylowe spotkanie z Mają Sablewską w Galerii Rzeszów
W weekend 19-20 listopada Galeria Rzeszów świętuje swoje IV Urodziny. Z tej okazji zaproszono specjalnych gości.
fot. Materiały prasowe

W sobotę Gościem Specjalnym będzie Maja Sablewska, która poprowadzi stylowe spotkania i cześć modową Urodzin. W niedzielę dla rzeszowskiej publiczności wystąpi Michał Szpak. 

Urodzinową sobotę (19 listopada) spędzimy w Galerii Rzeszów w towarzystwie niezwykłej osobowości telewizyjnej i eksperta w zakresie mody i stylu  – MAI SABLEWSKIEJ. Swoje wieloletnie doświadczenie w świecie mody i urody,  wrodzoną charyzmę i wiedzę przekaże wybranym podczas Castingu Finalistom, z którymi przeprowadzi tzw. Stylowe Spotkania. „Stylistka będzie również dostępna dla wszystkich Klientów Galerii Rzeszów, którzy będę chcieli skorzystać z jej porad. Zapraszamy w sobotę 19 listopad w godz. 13:00 – 18:00” – mówi Katarzyna Pawełek z Galerii Rzeszów.

Reklama

Urodzinowa sobota upłynie pod hasłem ‘Fashion SHOW’. Pokazy najnowszych kolekcji jesień/zima zaprezentują marki dostępne w Galerii Rzeszów, min. Simple, Hexeline, Solar, Femestage by Eva Minge, New Balance. „Organizując całodzienne pokazy mody, dajemy naszym Klientom niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami. Każdy pokaz będzie omawiany przez Maję Sablewską, która wskaże najmodniejsze detale i przekaże modowe wskazówki ” – mówi Katarzyna Pawełek z Galerii Rzeszów.

Podczas soboty urodzinowej w Galerii Rzeszów nie zabraknie również występów tanecznych min. gwiazd programu MAM TALENT – ETC Mystique, tancerek  Akademii Tańca Jazzowego Sens Dance, Grupy Tanecznej  Street Breakers a także licznych konkursów urodzinowych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Muzyczną oprawę soboty urodzinowej zapewnią Rezydenci Klubu Piekiełko – dj Ramzes i LOLA.

Reklama

Niedzielę urodzinową (20 listopada) spędzimy w towarzystwie MICHAŁA SZPAKA, którego koncert rozpocznie się o godz. 18:00. Po koncercie każdy fan będzie mógł otrzymać płytę wraz z autografem Artysty oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Galeria Rzeszów , Michał Szpak , Sablewska

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama