Bezpłatny koncert Małgorzaty Boć na finał Senioraliów Rzeszowskich

Małgorzata Boć / Materiały prasowe

Małgorzata Boć / Materiały prasowe

Tegoroczne Senioralia Rzeszowskie powoli dobiegają końca. W piątek, 1 października w Parku Jedności Polonii z Macierzą przy alei Cieplińskiego, odbędzie się bezpłatny koncert finałowy połączony z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Główną atrakcją wieczoru będzie bezpłatny koncert Małgorzaty Boć zatytułowany „Piosenki z dawnych lat”.

Tegoroczne Senioralia Rzeszowskie organizowane są przez Rzeszowski Dom Kultury  we współpracy z Urzędem Miasta Rzeszowa i Rzeszowską Radą Seniorów, pod Honorowym Patronatem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka. Zbliżający się ku końcowi drugi tydzień przedsięwzięcia miał w swoim bogatym programie kolejne warsztaty, prelekcje i spotkania tematyczne, wśród których znalazły się między innymi wtorkowe warsztaty taneczne z Rafałem Maserakiem oraz czwartkowe spotkanie z Ulą Ryciak – autorką książkowej biografii Kaliny Jędrusik.

Oficjalny finał Senioraliów Rzeszowskich nastąpi w piątek 1 października 2021 roku  o godzinie 18:00. Data ta jest nieprzypadkowa, ponieważ właśnie w tym dniu obchodzony jest ustanowiony przez ONZ Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Organizatorzy zapraszają mieszkańców do Paku Jedności Polonii z Macierzą przy alei Cieplińskiego, gdzie odbędzie się uroczyste zakończenie Senioraliów Rzeszowskich, rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej aktywnego seniora, wernisaż wystawy fotograficznej „Senior w mieście” oraz koncert Małgorzaty Boć pod tytułem „Piosenki z dawnych lat”.

Biuro Organizacyjne Senioraliów Rzeszowskich znajduje się w Rzeszowskim Domu Kultury filia Dąbrowskiego przy ul. Dąbrowskiego 17. Biuro oraz jego infolinia z numerem telefonu 17 748 15 42 czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. Informacje uzyskać można także pisząc na adres email senioralia@rdk.rzeszow.pl, natomiast szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej senioralia.rdk.rzeszow.pl

 

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 27.10.2021
Jutro, 28.10.2021
Pojutrze, 29.10.2021
Reklama
Reklama