Bezpłatny koncert Dawida Podsiadło w Millenium Hall
Już 8 czerwca na Skwerze Millenium Hall wystąpi Dawid Podsiadło! Artysta w ramach Red Bull Tour Bus zaprezentuje utwory z ostatniej solowej płyty oraz swoje największe przeboje.
Bezpłatny koncert Dawida Podsiadło w Millenium Hall

Już 8 czerwca na Skwerze Millenium Hall wystąpi Dawid Podsiadło! Artysta w ramach Red Bull Tour Bus zaprezentuje utwory z ostatniej solowej płyty oraz swoje największe przeboje. Wstęp na koncert jest oczywiście bezpłatny.

Red Bull Tour Bus pokonuje koncertowe drogi już ósmy rok z rzędu, a po raz drugi zawita do rzeszowskiego Millenium Hall. Po wielkim sukcesie koncertu w 2014 roku, kiedy to wystąpiła Brodka, nadszedł czas na kolejną odsłonę Red Bull Tour Bus w Rzeszowie. Już 8 czerwca na dachu autobusu wystąpi Dawid Podsiadło, który zagra kilkutysięcznej publiczności swój bezpłatny koncert.

Artysta, który odmienił polski muzyczny mainstream po raz kolejny bije wszelkie rekordy popularności. Promujący ostatni album „Annoyance and Dissapointment”  singiel „W Dobrą Stronę” przez wiele tygodni był najczęściej granym utworem w stacjach radiowych, zaś teledysk ma obecnie ponad 12 mln wyświetleń. Sam album w przeciągu zaledwie siedmiu tygodni od premiery zyskał status platynowej płyty.

Reklama

Kontynuując tradycję nietuzinkowych koncertów, w tym roku, o koncert na dachu autobusu walczyło łącznie dziesięć miast. O tym, które z nich znajdą się na czerwcowej trasie Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło na pokładzie zadecydowało głosowanie internautów. Ostatecznie, z ilością ponad 6 tys. głosów, Rzeszów zajął wysokie, trzecie miejsce. 

Na bezpłatny koncert Dawida Podsiadło Millenium Hall zaprasza już w środę 8 czerwca o godzinie 20:30. Wejście na Skwer zaplanowane jest od 19:30. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Dawid Podsiadło , Millenium Hall , Red Bull Tour Bus

Reklama
Reklama