Aż pięć filmowych przedpremier w kinie Zorza

Zdjęcia od dystrybutorów
Reklama

Zatrzęsienie przedpremier filmowych w kinie Zorza. W ciągu najbliższych trzech tygodniu widzowie będą mieli okazję obejrzeć, aż pięć nowości przed premierą. Wśród nich, m.in.: nowy film Quentina Tarantino, najnowszy obraz Pedro Almodovara oraz zdobywcę Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu w Cannes „Parasite”. Daty i godziny seansów oraz opisy filmów znajdziecie poniżej.

 

PEWNEGO RAZU... W HOLLYWOOD

Tego filmu prawdziwi fani filmów Quentina Tarantino nie mogą się doczekać. Specjalnie dla nich 14 i 15 sierpnia kino Zorza zorganizowało seanse przedpremierowe filmu "Pewnego razu... w Hollywood". Bilety w cenie 18 zł

Pokazy odbędą się:

14 sierpnia o godz. 19:50

15 sierpnia o godz. 12:00 i 20:50

Aktor Rick Dalton i jego przyjaciel kaskader powracają do Hollywood. Mężczyźni próbują odnaleźć się w przemyśle filmowym, który ewoluował podczas ich nieobecności.

NA BANK SIĘ UDA

15 sierpnia o godz. 17:00 zapraszamy na przedpremierę filmu "Na bank się uda". Bilety w cenie 15 zł

Reklama

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

NA ZAWSZE RAZEM

23 sierpnia o godz. 19:00 odbędzie się przedpremiera filmu "Na zawsze razem". Bilety w cenie 15 zł

David ma 24 lata, dorywcze prace i młodzieńcze marzenia. W wolnych chwilach pomaga siostrze w opiece nad Amandą - uroczą 7- letnią, dziewczynką. Jeden dzień, jedna chwila zmienia ich dotychczasowe życie. Atak terrorystyczny w Paryżu zabiera Amandzie mamę i Davidowi siostrę. Oboje próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości mając tylko siebie nawzajem.

BÓL I BLASK

Przedpremierowy pokaz nowego filmu Almodovara odbędzie się 25 sierpnia (niedziela) o godz. 19:00. Bilety w cenie 15 zł

Wielki powrót hiszpańskiego mistrza! Zapraszamy na przedpremierowe pokazy nowego filmu Pedro Almodovara "Ból i blask", z nagrodzonym w Cannes Antonio Banderasem w roli głównej.

PARASITE

Wielki wygrany tegorocznego festiwalu w Cannes film "Parasite" w reż. Joon-ho Bong, Zorza wyświetli już 6 września o godz. 18:40 w kinie Zorza. Bilety 15 zł 

Żywot rodziny pana Ki-taeka (Kang-ho Song) nie należy do najbardziej udanych. Rodzice z dwójką dorosłych dzieci żyją w nędzy, wszyscy są bezrobotni, a przyszłość rysuje się tylko w szarych barwach. Jednak pomimo niedoli, potrafią być ze sobą blisko, kochać się i trwać w zgodzie - nikt tu nie krzyczy w desperacji "Jak żyć?!". Pewnego dnia otrzymują prezent od losu, który przepełnia ich nadzieją oraz wizją stałego dochodu. Syn Ki-woo (Woo-sik Choi) zostaje polecony przez kolegę, studenta prestiżowego uniwersytetu, na dobrze płatną posadę korepetytora. Chłopak udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do domu rodziny Parków, żyjących w zupełnie innym świecie. Pan Park (Seon-gyun Lee) jest właścicielem międzynarodowej firmy z branży IT, ma też piękną żonę Yeon-kyo (Yeo-jeong Jo). Spotkanie dwóch jakże odmiennych rodzin prowadzi do ciągu tragikomicznych wydarzeń.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: kino Zorza , przedpremiery

Dzisiaj, 23.01.2020
Jutro, 24.01.2020
Pojutrze, 25.01.2020
Reklama
Reklama