Anna Zacharzewska spotka się z czytelnikami w rzeszowskim Empiku
Spotkanie odbędzie się 25 października w salonie w Galerii Rzeszów.
Anna Zacharzewska spotka się z czytelnikami w rzeszowskim Empiku

„Wiem, co zrobiłaś” (Wydawnictwo Pascal) to kontynuacja książki „Witaj w domu, kochanie” – opowieści o stalkingu i o tym, jak trudno walczyć z tym, co niewidzialne. To dużo więcej niż wciągający psychologiczny thriller. To także masa gęstych, wciągających i uzależniających emocji. Anna Zacharzewska udowadnia, że kobiecą naturę zna na wskroś. Szukając razem z bohaterką jej prześladowcy, odnajdujemy prawdę o sobie… Autorska spotka się z czytelnikami w rzeszowskim Empiku w Galerii Rzeszów we wtorek, 25 października o godz. 18:00.

- Jest jeszcze mroczniej niż dotąd a niewinni – zdawałoby się – bohaterowie zaczną ujawniać swoje prawdziwe, pozbawione lukrowanych masek oblicza. Jeśli zatem nie zdążyliście dotąd przeczytać „Witaj w domu, kochanie!”, spieszcie się! Ta historia nie może się skończyć tak łatwo…, mówi o swojej najnowszej książce Anna Zacharzewska.

Zacharzewska przez wiele lat związana była zawodowo z branżą mediową i reklamową, gdzie pełniła wysokie funkcje korporacyjne i była członkiem licznych zarządów spółek oraz rad nadzorczych.

Reklama

Przez wiele lat skupiała się na krótkiej formie satyrycznego felietonu, którą opanowała do perfekcji. Dopiero w 2015 roku wydała swoją pierwszą powieść (opublikowaną przez Wydawnictwo Pascal) udowadniając Czytelnikom, że równie dobrze jak w krótszych tekstach porusza się w konwencji powieściowej. Pod wpływem zarówno literackiego jak i komercyjnego sukcesu jej pierwszej książki (powieść neoromantyczna „Na morfinie”), wydawnictwo zaproponowało jej długofalową współpracę oraz pełną swobodę literacką w doborze tematów i środków wyrazu.

W kwietniu 2016 roku ukazała się kolejna powieść – „Witaj w domu, kochanie!” (thriller psychologiczny). Pół roku później premierą miała „Wiem, co zrobiłaś”. Na wiosnę 2017 roku ma ukazać się „Do zobaczenia przed świtem”. Powieść jest już gotowa lecz jej treść oraz gatunek wciąż pozostają objęte tajemnicą.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Empik , Anna Zacharzewska

Dzisiaj, 28.02.2020
Jutro, 29.02.2020
Pojutrze, 01.03.2020
Poniedziałek, 02.03.2020
Wtorek, 03.03.2020
Reklama
Reklama