Amelia Borkowska z Rzeszowa w The Voice Kids. Emisja programu w najbliższą sobotę

Amelia Borkowska z Rzeszowa w The Voice Kids. Emisja programu w najbliższą sobotę

Amelia Borkowska - młoda wokalistka z Rzeszowskiego Domu Kultury będzie uczestniczką "Przesłuchań w Ciemno" do czwartej edycji The Voice Kids. Emisja programu odbędzie się już w sobotę 27 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2.

Amelia Borkowska to 11-letnia utalentowana wokalistka i pianistka, która jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2017 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, gdzie do dziś doskonali swoje umiejętności pod okiem instruktora Katarzyny Pasierb. To, co wyróżnia Amelię spośród jej rówieśników to ciekawa barwa głosu, niezwykła swoboda improwizacji wokalnych w różnych stylach, jazzowy feeling oraz duża wrażliwość muzyczna.

Obecnie zbliża się start kolejnej edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice Kids, którą tradycyjnie poprzedzą „Przesłuchania w Ciemno” z udziałem najzdolniejszych młodych wokalistów z całej Polski, w tym Amelii Borkowskiej z Rzeszowskiego Domu Kultury. Ich prezentacje wokalne poddane zostaną ocenie czterech trenerów – Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona.

Emisja materiału z udziałem Amelii będzie miała miejsce w jednym z dwóch premierowych odcinków czwartej edycji The Voice Kids, które zostaną wyemitowane w sobotę 27 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2. 

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 21.10.2021
Jutro, 22.10.2021
Pojutrze, 23.10.2021
Reklama
Reklama