Alternatywny folk z Holandii w Rzeszowie
Jeszcze w tym miesiącu Teddy Jr. rusza w trasę po Polsce. Artysta odwiedzi również Rzeszów.
fot. Materiały prasowe

27 sierpnia holenderski artysta Teddy Jr. rozpoczyna trasę koncertową po Polsce. 8 września artysta w duecie z akordeonistą Pawłem Cieplakiem zagra w rzeszowskim Underground Pub. Początek o godz. 20:00. Bilety 10 pln.

Teddy Jr.

To holenderski songwriter. Koncertując przemierzył pół Europy. Grał m. in. w Holandii, Francji, Belgii, Polsce, na Ukrainie i w Niemczech. Występował m. in. jako support przed New Model Army i Peterem Gabrielem. Występował też na kilku festiwalach w naszym kraju. Teddy w muzyce łączy folkowe, country’owe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych. Artysta komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Neil Young, Frank Turner, Tom Waits czy Tom Petty. Piosenki Teddy’ego, jak sam mówi, są: „opowieścią o moim życiu, miłości, frustracjach, przedstawiają świata dookoła.”

Holender dzięki swojej charyzmatycznej osobowości stwarza na scenie osobliwy spektakl, w którym publiczność może aktywnie uczestniczyć. W 2015 roku, od kiedy działa w agencji koncertowej Borówka Music, odwiedził 50 polskich miast, gdzie prezentował swoją muzykę. Przyjęcie było bardzo gorące! Teddy Jr. koncertuje w duecie – ze świetnym akordeonistą Pawłem Cieplakiem (czasem grają z większym składem). Podczas koncertów tego duetu jest energia, są dobre melodie oraz dobre teksty. Jest też mnóstwo wesołych, bardzo ciekawych opowieści. 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: folk

Reklama
Reklama