Alina Bosak i Katarzyna Grzebyk opowiedzą o "Sekretach Rzeszowa"

Alina Bosak i Katarzyna Grzebyk, fot. Tadeusz Późniak, materiały udostępnione przez autorkę
Reklama

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Aliną Bosak i Katarzyną Grzebyk, które odbędzie się 13 listopada 2019 r., o godz. 17.00 w budynku WiMBP w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13.

Spotkanie zostanie połączone z promocją książki „Sekrety Rzeszowa” Wydawnictwa Księży Młyn, w której autorki umieściły blisko czterdzieści historii związanych z najciekawszymi postaciami, miejscami i tajemnicami związanymi z Rzeszowem.

„Sekrety Rzeszowa” to ciekawa, napisana „z humorem i swadą” opowieść nie tylko o dziejach miasta, ale również o znanych nazwiskach związanych z Rzeszowem. Książka została uzupełniona zdjęciami archiwalnymi.


Okładka książki "Sekrety Rzeszowa"

 

Reklama

 

Alina Bosak – dziennikarka, redaktorka i współautorka książek poświęconych Podkarpaciu. Przez kilkanaście lat publicystka rzeszowskich Nowin, a obecnie opiniotwórczego magazynu VIP Biznes i Styl oraz portalu biznesistyl.pl

Katarzyna Grzebyk – dziennikarka, blogerka i logopedka. Współpracowała z „Nowinami” i „Super Nowościami” oraz współtworzyła redakcję magazynu „VIP Biznes&Styl”. Prowadzi blog poświęcony książkom i literaturze.

Patronat nad „Sekretami Rzeszowa” objęli: Miasto Rzeszów, TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, VIP Biznes&Styl, biznesistyl.pl, Podkarpacka Historia, Super Nowości, Mój Rzeszów, Resinet.pl.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Alina Bosak , Katarzyna Grzebyk , Sekrety Rzeszowa

Reklama
Reklama