Aktorzy "Siemaszki" w wyjątkowy sposób uczcili rocznicę premiery spektaklu o Nalepie. POSŁUCHAJCIE

fot. Materiały prasowe
Reklama

Choć czas epidemii nie pozwala na publiczne świętowanie rocznicy premiery spektaklu o Tadeuszu Nalepie, to aktorzy teatru im. Wandy Siemaszkowej znaleźli na to inny sposób.

Mija rok od premiery spektaklu „Kiedy byłem małym chłopcem” w reżyserii Tomasza Mana. 27 i 28 kwietnia w Podziemnej Trasy Turystycznej widzowie po raz pierwszy mogli zobaczyć spektakl z przebojami Breakotów, granymi i śpiewanymi na żywo przez aktorów.

Z związku z okresem epidemii i zawieszeniem działalności teatralnej, aktorzy grający w spektaklu postanowili uczcić rocznice w nietypowy sposób. W domowym zaciszu zagrali i zaśpiewali słynny utwór Breakoutów w wyjątkowym rockowym brzmieniu. W teledysku udział wzięli wszyscy aktorzy biorący udział w przedstawieniu – Małgorzata Pruchnik-Chołka, Marcin Marzec, Michał Chołka, Paweł Leniart - oraz reżyser – Tomasz Man.

Reklama

Klip możecie obejrzeć poniżej:

Spektakl „Kiedy byłem małym chłopcem” przedstawia opartą na wątkach biograficznych historię koncertu, którego nie było… To powstały w wyobraźni reżysera przełomowy moment w karierze Breakoutów, w którym młodzi ludzie musieli zdecydować, jaką muzykę będą grali. Jak wiemy, wybrali rocka, którego buntowniczy, prozachodni charakter nie podobał się ówczesnym władzom. Sztuka jest więc opowieścią o potrzebie wolności. Przedstawia także relacje dwójki ludzi, Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy, którzy tworzyli intymny i artystyczny związek.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama