4 Pory Roq w piątek w rzeszowskim Jazz Roomie

4 Pory Roq w piątek w rzeszowskim Jazz Roomie
Reklama

W piątek, 1 lutego w rzeszowskim klubie Jazz Room wystapi utytułowana formacja 4 Pory Roq poruszająca się w stylistyce piosenki poetyckiej i indie folk. Koncert odbędzie się o godz. 20:00. 

Bilety 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

Dostępne na:

  • niezla-sztuka.pl
  • https://niezla-sztuka.pl/pl/i/Bilety/15
  • kupbilecik.pl
  • https://www.kupbilecik.pl/impreza-34110-koncert.4.pory.roq.rzeszow.html
  • stacjonarnie w Niezła Sztuka cafupub na ul. Sobieskiego 18

 

Reklama

 

Zespół 4 Pory RoQ od 25 lat zdobywa pierwsze miejsca, Grand Prix i wyróżnienia na najbardziej prestiżowych Polskich festiwalach poezji śpiewanej, piosenki studenckiej i turystycznej. 4 Pory RoQ wykonują utwory z gatunków piosenki poetyckiej i indie folk, do których wkradają się modyfikacje w stronę jazzu, bluesa oraz innych dobrze ugruntowanych nurtów muzycznych. Muzyka i teksty są dziełem autorskim zespołu. 4 Pory RoQ posiadają na swoim koncie udział w Debiutach Opolskich na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Złote Skrzydło – główną nagrodę festiwalu Bieszczadzkie Anioły, dwukrotne zwycięstwo na festiwalu YAPA w Łodzi, zwycięstwo w pierwszej edycji Oranżerii w Radzyniu Podlaskim czy pierwszą nagrodę festiwalu Łykend we Wrocławiu. W ostatnim czasie zespół ponownie można usłyszeć w audycji „Gitarą i Piórem” w Polskim Radio Trójka oraz regionalnych oddziałach Polskiego Radia (również z koncertami na żywo).

Trzon zespołu stanowią Anna Bobruś (wokal) i Grzegorz Sykuła (gitara). Po około dwóch latach dołączył do nich Marcin Wójtowicz grający na gitarze basowej. Od 2013 r. na instrumentach klawiszowych i perkusjonaliach gra Michał Słomiński. W historii zespołu uczestniczyli również: Ania Dąbrowska, Kasia Łobejko, Grażyna Nowosielska, Agnieszka Dąbrowska (wokal), Cezary Stopa, Krzysztof Weresiński (gitara basowa), Robert Maik (gitara elektroakustyczna), Krzysztof Kostrubiec (gitara elektryczna), Marcin Blicharz (instrumenty klawiszowe i gitary), Tomasz Iwaniuk (flet poprzeczny), Tomasz Łuc (instrumenty perkusyjne), Marcin Grzesiuk (trąbka) oraz Emil Tarnowski (akordeon).

W 2006 r. została zarejestrowana pierwsza płyta zespołu pt. „Collage”, która do dzisiejszego dnia cieszy się popularnością wśród słuchaczy polskich rozgłośni radiowych oraz miłośników tego typu muzyki. W 2014 roku zespół stworzył muzykę do słuchowiska „Mały Książę” i rozpoczął przygotowania do nagrania kolejnego krążka. Rok 2018 przyniósł długo wyczekiwaną drugą płytę zespołu noszącą nazwę "Nieważna 13”, która zawiera utwory powstałe w przeciągu 25 lat działalności. 14 grudnia w Chełmskim Domu Kultury podczas koncertu jubileuszowego odbyła się oficjalna premiera tej płyty.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Jazz Room , 4 Pory Roq

Dzisiaj, 24.08.2019
Jutro, 25.08.2019
Pojutrze, 26.08.2019
Wtorek, 27.08.2019
środa, 28.08.2019
Czwartek, 29.08.2019
Piątek, 30.08.2019
Reklama
Reklama