2 Urodziny LUKR. Dwóch dj’ów oraz gość specjalny prosto z Chicago
Po drugim, pełnym sukcesów roku działalności LUKR zaprasza na 2 urodziny. Mnóstwo zaskoczeń, wielkie podziękowania… generalnie, szykuje się najlepsza zabawa!
2 Urodziny LUKR. Dwóch dj’ów oraz gość specjalny prosto z Chicago

Urodzinowa noc 30 lipca zapowiada się zjawiskowo. Wspólne toasty i najlepsza klubowa muzyka w dwóch salach, którą specjalnie na tę okazję przygotował dj IKZ i dj Clermont Ferrand.

Prezentem urodzinowej nocy będzie live act amerykańskiej formacji Akwareal, która specjalnie z tej okazji wystąpi na scenie klubu LUKR. Swoją muzykę określają mianem street popu. Podczas wieczoru zaprezentują materiał z docenianej przez krytyków na całym świecie płyty „Lust” jak i swoje najnowsze kompozycje. Wraz z zespołem, gościnnie wystąpi pochodzący z Chicago kompozytor, autor tekstów i wokalista Wes Restless, który wykona ich wspólny, najnowszy utwór pt. „Run”.

Ponadto w barach LUKR wiele nowości i promocji - specjalnie przygotowane drinki Kokos-Winter i ananasowa Pina Colada, piwo Żywiec i Lioness Paw w ofercie 1+1 oraz niespodzianki od RedBull i Agwa!

Klub LUKR zaprasza na 2 Urodziny w sobotę 30 lipca, start o 21:30.

Rezerwacje miejsc siedzących na www.lukr.club 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: LUKR

Reklama
Reklama