Wyprzedaż garażowa

Impreza
Kiedy: Sobota, 11.08.2018
Gdzie: Letni Ogródek Kulturalny, ul. Jagiellońska 24
Start: 09:30

Kojarzysz te wszystkie rzeczy, które chowasz po kątach, bo albo nie ma na nie miejsca, albo po prostu Ci się znudziły i nie są już potrzebne? 

Weź je pod pachę i śmiałym krokiem przyjdź do Letniego Ogródka Kulturalnego przy Rzeszowskim Inkubatorze Kultury na Wyprzedaż Garażową!

Co możesz przynieść?
- ozdoby, dekoracje do domu
- nietrafione prezenty
- niezniszczoną odzież
- przetwory domowej roboty 
- płyty, książki
to tylko kilka przykładów


REGULAMIN WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ 

1. Wyprzedaż garażowa jest organizowana w terminie wskazanym przez organizatora, w godz. 9:30 – 12:00, Letnim Ogródku Kulturalnym przy Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, Rzeszów, ul. Jagiellońska 24.
2. Celem wyprzedaży jest integracja społeczności lokalnej oraz zapoznanie z ofertą kulturalną Estrady Rzeszowskiej i Rzeszowskiego Inkubatora Kultury.
3. Przyniesione przez uczestników przedmioty można odsprzedać, oddać lub wymienić*.
4. Wystawca jest zobowiązany do zabrania ze sobą niezbytych lub nieoddanych przedmiotów.
5. W wyprzedaży mogą wziąć udział wszyscy chętni, a jako Wystawcy osoby pełnoletnie, które dokonają prawidłowej rejestracji Wystawcy (z wyjątkiem osób i firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą). 
6. Wstęp na Wyprzedaż jest bezpłatny.
7. Każdy Wystawca deklaruje wpłacić dowolną kwotę na rzecz działalności statutowej Estrady Rzeszowskiej za wynajem stanowiska w dniu Wyprzedaży na miejscu (tylko gotówka). Opłata będzie pobierana po upływie godziny od rozpoczęcia Wyprzedaży.
8. Obowiązuje rezerwacja stanowisk. 
9. Do prawidłowej rezerwacji stoiska Wystawca zobowiązany jest do złożenia formularza rejestracyjnego w jeden z wybranych przez siebie sposobów:
a) dostępny pod adresem https://goo.gl/forms/8mCzEUHdl9TcFSke2

 


b) dostępny w siedzibie Rzeszowskiego Inkubatora Kultury we wtorki (godz. 15:00 – 17:00) i piątki (godz. 17:00 – 19:00).
10. Organizator może zapewnić stoły, jednakże w ograniczonej ilości. Informację o zapotrzebowaniu należy podać w formularzu zgłoszeniowym. 
11. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością Wystawców, pochodzące z ich domów. Rzeczy mogą być nowe (nieudane zakupy/prezenty) i / lub używane. 
12. Po zamknięciu swojego stanowiska, trzeba zostawić porządek i zabrać ze sobą wszystkie rzeczy, które nie zostały sprzedane, oddane lub wymienione.
13. Wystawcy mogą organizować swoje stoiska od godziny 9:00.
14. Niedozwolone jest wystawianie na Wyprzedaży rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, a także towarów niebezpiecznych [np. petardy] oraz wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (np. alkohol, broń, tytoń).
15. Za transport przedmiotów w obie strony odpowiada Wystawca.
16. Organizator Wyprzedaży nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy i zawarte transakcje. 
17. Na terenie Wyprzedaży obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz palenia tytoniu. 
18. Udział w Wyprzedaży oznacza akceptację niniejszego Regulaminu. 
19. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem arbitralnie rozstrzyga Organizator. 
20. Liczba dostępnych dla Wystawców stanowisk jest ograniczona, obowiązuje kolejność rejestracji zgłoszeń.
21. Wystawcy zobowiązani są oznaczyć towary cenami lub podzielić towary na grupy cenowe, by uczestnicy wyprzedaży w łatwy sposób mogli zidentyfikować wartość wyprzedawanych rzeczy.
22. Organizator zastrzega możliwość przerwania wyprzedaży z uwagi na naruszenia niniejszego regulaminu przez Wystawców.
23. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych Organizator może zadecydować o przeniesieniu stanowisk Wystawców do wnętrza Rzeszowskiego Inkubatora Kultury lub przesunąć Wyprzedaż Garażową na inny termin. 

* sprzedaż, wymiana lub oddanie nieodpłatne przedmiotu może nastąpić między Wystawcami lub uczestnikami wyprzedaży – niesprzedane bądź niezbyte przedmioty należy zabrać ze sobą!

Tagi: Wyprzedaż garażowa

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 23.02.2019
Jutro, 24.02.2019
Spektakl

Auchan, godz. 12:00
Impreza

Teatr Maska, godz. 16:30, 12:00
Spektakl

Wtorek, 26.02.2019
Spektakl

środa, 27.02.2019
IQ Club, godz. 20:00
Impreza

Czwartek, 28.02.2019
Piątek, 01.03.2019
Sobota, 02.03.2019
Lychee Cocktail Bar, godz. 21:00
Koncert