Warsztaty wokalne Intensive Vocal Saturday

warsztaty
Kiedy: Poniedziałek, 01.05.2017
Gdzie: Rzeszowski Dom Kultury
Start: 10:00

1 kwietnia 2017 r. o godz. 10:00 odbędą się Warsztaty wokalne Intensive Vocal Saturday organizowanych przez Rzeszowski Dom Kultury filia Staromieście.

Intensywne treningi wokalne poprowadzą międzynarodowi nauczyciele Andres Matorell oraz Magda Navarrete – certyfikowani Trenerzy Amerykańskiej Metody Kształcenia Głosu – IVA i SLS, aktywnie pracujący wokaliści, performerzy oraz autorzy muzyki i tekstów.

Koszt to 200 zł.

W programie warsztatów:

- godz. 10:00 – 15:30 – Grupowe warsztaty wokalne: ABC techniki wokalnej - najnowsza wiedza o głosie; zdrowie głosu i nasze nawyki wokalne; zastosowanie techniki wokalnej w praktyce: piosenkach i różnych stylistykach muzycznych (praca grupowa, ale na przykładach uczestników warsztatów); performance czyli wykorzystanie technik teatralnych w interpretacji piosenki i pracy z tekstem.

- godz. 15:30 - 17:00 – Przerwa obiadowa.

- godz. 17:00 – 20:00 – Indywidualne lekcje z uczestnikami: każdy z uczestników będzie miał okazję odbyć codzienną pracę nad swoim głosem pod względem technicznym, muzycznym i interpretacyjnym podczas 30-minutowych sesji z jednym z trenerów.

Magda Navarrete & Andres Martorell stworzyli międzynarodowy projekt warsztatów, z którym podróżują po Europie i Ameryce Łacińskiej aby rozwijać na świecie wiedzę o prawidłowej technice wokalnej i inspirować ludzi na różnym poziomie zaawansowania do pracy z głosem. W ostatnim roku odwiedzili z tym warsztatem: Szwecję, Portugalię, Hiszpanię,Danię, Bułgarię, Brazylię i Urugwaj. Na stałe prowadzą Warsaw Vocal Studio w Warszawie i Galway Voice Studio w Irlandii. A także wokalnie przygotowują kadrę aktorów do serial TVP, pt. “BODO”.

W ich studiu w Polsce, pod okiem Andresa uczą się wielkie sławy: Aga Zaryan, Mika Urbaniak, Urszula Dudziak, Ten Typ Mess, Mrozu, Edyta Krzemień, za granicą: zdobywca Grammy Latino: Roberto Muso i Lyba Sierra. Pod okiem Magdy kształcą się aktorzy: Małgosia Foremniak, Magdalena Lamparska, Paweł Tomaszewski, Stefano Terrazzino i wielu, wielu innych wokalistów, aktorów i dziennikarzy.

 

Tagi: warsztaty wokalne

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 25.05.2018
Jutro, 26.05.2018
miasteczko akademickie UR, ul. Cicha
festiwal

Hilton Garden Inn, godz. 09:00
spotkanie

Vinyl, godz. 19:00
koncert

Plac AK, ul. Szopena, AL. Lubomirskich, parking RARR, godz. 11:00
impreza

Pojutrze, 27.05.2018