Światowy dzień jogi

impreza
Kiedy: Niedziela, 17.06.2018
Gdzie: Niezła Sztuka
Start: 09:00

Niezła Sztuka Cafepub oraz Kasia Twardzik Studio zapraszają na poranną jogę!
Z okazji światowego dnia jogi rozpoczynamy cykl weekendowych spotkań z jogą.

9:00 Joga o poranku - Powitanie Słońca
10:00 Lecznicza joga Nedziang
11:00 bodyART - trening inspirowany jogą

1. Joga o poranku. Spotkanie zaczniemy od spokojnej praktyki jogi, której celem będzie przygotowanie do sekwencji powitania słońca - surya namaskar. Tradycyjna, i chyba najbardziej popularna sekwencja asan jogi, regularnie praktykowana przynosi duże korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego. M.in. rozciąga i wzmacnia mięśnie całego ciała, reguluje oddech i wspomaga pracę gruczołów, poprawia krążenie i trawienie. Dzięki niej dobre samopoczucie i energię zachowujemy przez cały dzień. 
Prowadzi Olek Konopek

2. Joga ta zawiera elementy auto-masażu w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi, które usuwają blokady w przepływie energii. Według medycyny tybetańskiej te właśnie blokady powodują schorzenia na poziomie fizycznym.

Na jogę Nedziang składają się 24 ćwiczenia, które mogą być stosowane przez każdego. Są one dostosowane do ograniczeń spowodowanych wiekiem czy chorobą. Nie musisz być młody i sprawny, aby je wykonywać, za to ćwiczenia z pewnością sprawią, że poczujesz się młodym i pełnym energii. 

Prowadzi Kuba Twardzik

3. bodyART to system treningowy ukierunkowany na poprawę ogólnej sprawności, a więc siły, wytrzymałości, gibkości, koordynacji ruchowej i równowagi. Pozycje zaczerpnięte z jogi połączone są z elementami innych metod pracy z ciałem: Qi Gong, Tai Chi, japońskiego Do In, Pilates, Feldenkreis itp. Całość daje nam płynny ruch połączony z oddechem, który pozwala wzmocnić ciało, podnieść poziom energii i zrelaksować umysł 
Prowadzi Kasia Twardzik

Przy sprzyjającej pogodzie spotkanie odbędzie się na naszym ogródku, na świezym powietrzu; w przypadku pogody chłodnej i mokrej ugościmy państwa wewnątrz budynku.

Wstęp bezpłatny
!!ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
Rezerwacje miejsc:
--> pod numerem telefonu: (+48)733833348
--> przez e-mail: niezlasztukacafe@gmail.com
--> osobiście w cafepubie Niezła Sztuka w budynku BWA ul. Sobieskiego 18 Rzeszów

 

 

Tagi: Niezła Sztuka, Światowy dzień jogi

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 21.10.2018
Jutro, 22.10.2018
Pojutrze, 23.10.2018
środa, 24.10.2018
Czwartek, 25.10.2018
Piątek, 26.10.2018
Sobota, 27.10.2018