Spiral + Sounds Like The End Of The World

Koncert
Kiedy: Sobota, 27.04.2019
Gdzie: Vinyl
Start: 19:00
Bilety: 20 / 25 zł

Zespoły SPIRAL i SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD ruszają we wspólną ogólnopolską trasę połączoną z premierą ich wspólnego wydawnictwa!
Do każdego biletu kupionego w przedsprzedaży płyta CD - split obu zespołów z niepublikowanymi utworami GRATIS !

SPIRAL to zespół, którego twórczość zalicza się do szeroko pojętego nurtu muzyki alternatywnej. Rockowy żywioł miesza sie u Spiral z ambientowymi plamami dźwięku, a wybuchowe i bogate w oprawę wizualną show - z onirycznym żeńskim wokalem. Zespół, po docenionych przez słuchaczy i recenzentów albumach "Urban Fable" i "Cloud Kingdoms" aktualnie promuje trzecie wydawnictwo - "Bullets". Płyta stanowi kontynuację drogi zapoczątkowanej przez zespół na Cloud Kingdoms, której wyznacznikiem jest bogactwo konceptów oraz muzyczna różnorodność. Wszystko to na nowym krążku zaserwowane jest z nową pastelową świeżością w dojrzalszej odsłonie.

SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD podczas swojej siedmioletniej działalności dali się poznać publiczności z jak najlepszej strony. Zaczęło się od EP "It All Starts Here", a pięć lat temu ukazała się debiutancka płyta pt. "Stages of Delusion". Sukcesywnie budowana pozycja na scenie i wielowymiarowa muzyka grana z pasją i precyzją zaowocowała wspólnymi występami z God Is An Astronaut, Riverside czy Tides From Nebula.

W chwili obecnej, po udanej wspólnej trasie z grupą Riverside zespół promuje swój drugi krążek pod tytułem "Stories". Album został nagrany w Highwave Studio w Gdyni, a następnie ukazał się nakładem niemieckiej wytwórni Progressive Promotion Records.

Dla stalowowolskiego rockowego trio PERU WELCOME koncerty z zespołami Spiral i Sounds like the end of the world są inauguracją ich scenicznej działalności. Trzon składu odpowiadający za kompozycje, teksty i śpiew stanowią Kacper St. Latawiec (gitara basowa) oraz Tomasz Gutka (gitara elektryczna). Niedawno skład uzupełnił utalentowany perkusista Szymon Froń.

 

Tagi: Vinyl, Spiral, Sounds Like The End Of The World

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 22.04.2019
Piekiełko, godz. 21:00
Impreza
Pod Palmą, godz. 21:00
Impreza
Impreza
Impreza
Impreza
Impreza
Stadion Miejski, godz. 14:30
Sport
Jutro, 23.04.2019
Pojutrze, 24.04.2019
Czwartek, 25.04.2019
Piątek, 26.04.2019
Piekiełko, godz. 21:00
Impreza
Teatr Maska, godz. 11:30, 9:00
Spektakl
Bajka Disco Club, godz. 21:00
Koncert
Koncert
Koncert
Sobota, 27.04.2019
Reklama