Henry David's Gun + Agata Karczewska

koncert
Kiedy: Czwartek, 02.11.2017
Gdzie: Underground Pub
Start: 20:00
Bilety: 10 pln

Drugiego listopada po raz kolejny gościć będziemy zespół Henry David's GUN. Jako support wystąpi Agata Karczewska.

Henry David's GUN

To jeden z najważniejszych debiutów ostatnich miesięcy na polskiej scenie! Lubisz muzykę filmową, akustyczną? Taką w klimacie Nicka Cave’a czy Bon Iver? Posłuchaj zatem Henry David’s Gun!

Niedawno w radiowej Trójce miała premiera debiutanckiego albumu grupy „Over the fence… and far away” (wydawca Borówka Music). Płytę wychwalają dziennikarze m. in. „Gazety Wyborczej” czy wspomnianej Trójki.

Henry David to trio: Wawrzyniec Dąbrowski, Maciej Rozwadowski i Michał Sepioło. Możecie ich kojarzyć z poprzednich projektów takich jak Letters From Silence, Frozen Lakes czy Nocny SuperSam. Każdy z muzyków gra na kilku instrumentach. Henry David’s Gun to zespół z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Trio pozostaje wierne czemuś, co można określić jako „analogowo-akustyczne” podejście do muzyki.

Zespół w ciągu ostatniego roku zjechał z koncertami całą Polskę, zagrał też na pierwszych festiwalach (Asymmetry, Soundrive, Łódź Songwiters Festival itd.). Mają też za sobą pierwsze trasy zagraniczne (w Niemczech, Szwajcarii, Słowacji, Włoszech i Czechach) i kolejne w planach…

Posłuchajcie! 

www.henrydavidsgun.bandcamp.com
https://www.youtube.com/watch?v=ktElrsPbTUM
https://www.youtube.com/watch?v=mNu4tH0pEGk
https://www.youtube.com/watch?v=0bcfLkTr4pY

Zespołem opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music:www.facebook.com/borowkamusic


Agata Karczewska

Agata Karczewska to folkowa singer-songwriterka flirtująca z country. Inspiruje się takimi artystami jak Laura Marling czy Elliott Smith. 
Przedstawicielka muzycznego minimalizmu, która uważa, że na scenie w zupełności wystarczy gitara i wokal.

W tym roku zaprezentowała się szerszej publiczności na Festiwalu Halfway w Białymstoku, a dzięki magicznemu głosowi i charyzmatycznej 
osobowości całkowicie skupiła uwagę słuchaczy. W kwietniu br. ukazała się jej debiutancka EP-ka z autorskim materiałem, zatytułowana You’re Not So Special.
Obecnie pracuje nad nowym albumem i koncertuje w Polsce i poza jej granicami. 

RECENZJE PO UDZIALE W HALFWAY FESTIVAL 2017: 

„(…)Gdy dodać do tego wyrazisty wokal i sporą dawkę dystansu do siebie, wyłania się obraz kobiety zdolnej swoją twórczością prawdziwie zaciekawić. Wydaje się, że do takich artystów należy przyszłość. (…) Agata dokonała najważniejszego – całkowicie skupiła uwagę widzów.”
http://musicis.pl/

„(…) Młoda artystka akompaniując sobie jedynie gitarą, urzekła publiczność swym głosem i skromnością, a entuzjazm zasiadających na widowni przerósł oczekiwania samej występującej.”
http://www.gloskultury.pl/

„Nawet Agata Karczewska, folkowa singer-songwriterka, która miękko rozpoczynała sobotnie granie – miała w sobie rockową zaczepność. Choć w innym wymiarze, bo to minimalistka, z gitarą i głosem idącym w stronę country.”
http://bialystok.wyborcza.pl/

 

 

Tagi: Henry David's Gun, Agata Karczewska

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 19.09.2018
Jutro, 20.09.2018
Pojutrze, 21.09.2018
Sobota, 22.09.2018
Niedziela, 23.09.2018