Najlepsze reklamy z całego świata na Politechnice Rzeszowskiej

Nocne spotkanie z reklamą odbędzie się 11 grudnia.
Najlepsze reklamy z całego świata na Politechnice Rzeszowskiej

Już 11 grudnia o godz. 20:00 na Politechnice Rzeszowskiej w salach: V-1, V-2 i S-1 odbędzie się jeden z najatrakcyjniejszych eventów studenckich, który wzbudza wśród przybyłych wielkie emocje i niezapomniane wrażenia!

Nocne Spotkanie z Reklamą jest największą tego typu imprezą marketingową na skalę ogólnopolską, o której głośno jest w prasie specjalistycznej jak i innych masowych środkach przekazu. Corocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, pracowników Politechniki Rzeszowskiej oraz wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic, gromadząc za każdym razem na salach ponad 900 odbiorców i miłośników reklam.

Dzięki Nocnemu Spotkaniu z Reklamą uczestnicy będą mogli poznać reklamy, które naprawdę warto zobaczyć ze względu na ich charakter moralizatorski lub po prostu poszerzający wiedzę na dany temat. Na wszystkich uczestników czeka ponad godzinny pokaz stworzony ze zbioru najlepszych reklam z całego świata o różnych blokach tematycznych, podzielonych na kilka kategorii.

Dodatkową atrakcją będą wspaniałe nagrody, które każdy będzie mógł wygrać w trakcie przerwy pokazu reklamowego. Naprawdę jest na co czekać! Serdecznie zapraszamy, przyjdź i zobacz, że reklama to nie tylko przerwa antenowa ale również sprytne narzędzie marketingowe, które może być rozrywką!


Dodatkową atrakcją będą wspaniałe nagrody, które będziecie mogli wygrać w trakcie przerwy pokazu reklamowego. Naprawdę jest na co czekać!

-> Wstęp bezpłatny.

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Politechnika Rzeszowska , Nocne spotkanie z reklamą

Dzisiaj, 10.12.2018
Jutro, 11.12.2018
Pojutrze, 12.12.2018
Czwartek, 13.12.2018
Piątek, 14.12.2018