Sob. 1.11.2014
Seweryna, Wiktoryny, Warcisława
ZOBACZ WSZYSTKIE DZIAŁY
NEWSLETTER
Jesli chcesz otrzymywać newsletter podaj swój e-mail:
KALENDARZ


Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Zgłoś imprezę, koncert
KONKURSY

Chwilowo brak konkursów

KLUBY, KLUBY MUZYCZNE
•   Black & White »  zobacz repertuar
•   Fashion Time »  zobacz repertuar
•   Grand Club & Bowling »  zobacz repertuar
•   Klub "Bohema" WDK »  zobacz repertuar
•   KULA Bowling and Club »  zobacz repertuar
•   LUKR »  zobacz repertuar
•   Mefisto Club & Cocktail »  zobacz repertuar
•   Mikrofon »  zobacz repertuar
•   Pewex Pub »  zobacz repertuar
•   Piekiełko »  zobacz repertuar
•   Pod Palmą »  zobacz repertuar
•   Szafa Music Club »  zobacz repertuar
•   VINYL »  zobacz repertuar
PUBY
•   Estrada Caffe »  zobacz repertuar
•   Grzesznicy »  zobacz repertuar
•   Irish Pub Galway »  zobacz repertuar
•   JAMESON Pub »  zobacz repertuar
•   Kontakt »  zobacz repertuar
•   Lychee »  zobacz repertuar
•   Major Pub »  zobacz repertuar
•   Pub Komnata »  zobacz repertuar
•   Stara Drukarnia »  zobacz repertuar
•   Underground Pub »  zobacz repertuar
PLENERY
•   Estrada w Rynku »  zobacz repertuar
•   Ośrodek Sportów Wodnych Marina »  zobacz repertuar
•   Rzeszowski Rynek »  zobacz repertuar
•   Rzeszowskie Bulwary »  zobacz repertuar
•   Skatepark »  zobacz repertuar
•   Skwer Różanka »  zobacz repertuar
•   Teren obok Hali Podpromie »  zobacz repertuar
INNE
•   Empik »  zobacz repertuar
•   EMPIK - Galeria Rzeszów »  zobacz repertuar
•   Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego »  zobacz repertuar
•   Hala widowiskowa Podpromie »  zobacz repertuar
•   Instytut Muzyki »  zobacz repertuar
•   Marina »  zobacz repertuar
•   Millenium Hall »  zobacz repertuar
•   Stadion Miejski »  zobacz repertuar
•   Studio koncertowe Radia Rzeszów »  zobacz repertuar
Zobacz wszystkie lokale, miejsca
Rzeszowska Scena Muzyczna
Dodaj imprezę
WYSZUKIWARKA
Podaj słowo do wyszukania:
Wyszukiwanie zaawansowane
Imprezowy Weekend
KONKURSY

Chwilowo brak konkursów

KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Święto Paniagi

3 maja, jak co roku, Rzeszowianie świętować będę na cześć najstarszej i niegdyś głównej ulicy - 3-go Maja.
 
 
ŚWIĘTO PANIAGI

Wtorek - 3 maja 2011 r.

Kościół i Plac Farny, Rynek

godz. 9.30 - Uroczysta Msza Święta z okazji 220. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja w Kościele p.w. Św. Wojciecha i Stanisława (Fara)

godz. 11.00 - Uroczystości patriotyczne pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki (Rynek)

godz. 12.00 - Uroczysta parada z udziałem Orkiestry Garnizonowej, Orkiestry Szałamaistek i Zespołu Mażoretek INCANTO z WDK w Rzeszowie, Kapeli Podwórkowej „Rzeszowskie Wiarusy” oraz aktorów rzeszowskiego Teatru „Maska”


SCENA POD WIEŻĄ FARNĄ

Prowadzenie: Piotr Pańczak

godz.12.10 - Oficjalne otwarcie Święta Paniagi przez Prezydenta Miasta Rzeszowa

godz.12.15 - Koncert Orkiestry Szałamaistek i Zespołu Mażoretek INCANTO z WDK w Rzeszowie

godz. 12.55 - Program muzyczno – recytatorski w wykonaniu uczniów I LO w Rzeszowie

godz. 13.35 - Koncert zespołu muzycznego JET LAG z I LO w Rzeszowie

godz. 14.15 - Koncert pt. „Co nam w duszy gra” w wykonaniu solistów, dziecięcej grupy artystycznej „Tintillo” oraz grupy wokalnej „Che Donne” laureatów ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

godz. 15.15 - AKSEL SHOW w wykonaniu Szkoły Tańca AKSEL pod kierunkiem Anny Niedzielskiej – w programie: Show „Uliczna Samba”, nauka baciaty, pokaz grupy Senior Hobby

godz. 15. 40 - Taniec Lwa Chińskiego w wykonaniu Szkoły Chow Gar Kung Fu z Rzeszowa

godz. 16.00 POLONEZ – korowód taneczny na Paniadze

z udziałem:
Zespołów Pieśni i Tańca: POŁONINY, BANDOSKA, RUDKI, Tanecznego Klubu Sportowego GASIEK, Szkoły Tańca AKSEL, Rzeszowskiej Szkoły Salsy RITMO CALIENTE, Akademii Tańca Magdaleny Wiśniewskiej, Zespołu BOLLYWOOD, Zespołu Tanecznego ROZTAŃCZONE NUTKI, Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego KLEKSY, Dziecięcego zespołu Artystycznego UŚMIECH, Zespołu Tanecznego Form Nowoczesnych IMPET

godz. 16.30 - Program przygotowany przez Politechnikę Rzeszowską: konkursy Radia Centrum,
zawodnicy AZS i stół do tenisa

godz. 17.00 - Program przygotowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie:
występy wokalne obcokrajowców

godz. 17.20
- Program muzyczny „Umówiłem się z Nią na Paniadze” w wykonaniu aktorów Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie. Prowadzenie: Marek Czarnota

godz. 18.00 - Próba przed koncertem Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

godz. 19.00 - KONCERT ALICJI MAJEWSKIEJ I WŁODZIMIERZA KORCZA Z TOWARZYSZENIEM STRZYŻOWSKIEGO CHÓRU KAMERALNEGO POD BATUTĄ GRZEGORZA OLIWY

godz. 20.00 - Zaproszenie na koncert Krzysztofa Krawczyka na scenę na Rynku. Próba przed koncertem Tomasza Stańko

godz. 21.45 – KONCERT TOMASZA STAŃKO

godz. 22.30 - Zaproszenie na bezpłatny pokaz filmu – prawdziwego pogromcy tegorocznych Oscarów – JAK ZOSTAĆ KRÓLEM – na otwarcie Kina Letniego „Zorza”

SCENA NA RYNKU
Prowadzenie: Monika Szela

godz. 12.30 - Program przygotowany przez Rzeszowski Dom Kultury: występ zespołu SILENCE (filia „Słocina”), występ zespołu „Staroniwskie Promyczki” (filia „Staroniwa”), prezentacje wokalne (filia „Słocina”, filia „Pobitno”)

godz. 13.50 - Program przygotowany przez Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie: pokaz mody, występ wokalny Arkadiusza Kłusowskiego, pokaz barmański Freestyle

godz. 14.25 - Pokaz karate przygotowany przez Podkarpacką Federację Sportu i Rekreacji

godz. 14.40 - Pokaz kung – fu przygotowany przez Szkołę Chow Gar Kung Fu z Rzeszowa

godz. 15.00
- Prezentacje taneczne przygotowane przez Rzeszowski Dom Kultury: zespół WOLT (taniec jazzowy), zespół COLIBRI (taniec współczesny), zespół KEERAN (taniec irlandzki), zespół KLAPS gr A (Show Dance), zespół KLAPS gr B (Show Dance), zespół KLAPS gr C (Show Dance), zespół BOLLYWOOD (taniec Bollywood), zespół CONFETTI (taniec nowoczesny), zespół PUENTA (taniec nowoczesny), taniec break dance

godz. 16.00 POLONEZ – korowód taneczny na Paniadze

z udziałem:
Zespołów Pieśni i Tańca: POŁONINY, BANDOSKA, RUDKI, Tanecznego Klubu Sportowego GASIEK, Szkoły Tańca AKSEL, Rzeszowskiej Szkoły Salsy RITMO CALIENTE, Akademii Tańca Magdaleny Wiśniewskiej, Zespołu BOLLYWOOD, Zespołu Tanecznego ROZTAŃCZONE NUTKI, Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego KLEKSY, Dziecięcego zespołu Artystycznego UŚMIECH, Zespołu Tanecznego Form Nowoczesnych IMPET


godz. 16.30 - Pokazy taneczne w wykonaniu:

  • Zespołu Tanecznego Form Nowoczesnych IMPET MDK
  • Dziecięcego zespołu Artystycznego UŚMIECH MDK
  • Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego KLEKSY MDK
  • Akademii Tańca Magdaleny Wiśniewskiej
  • Zespołu Tanecznego ROZTAŃCZONE NUTKI SP 2
  • Tanecznego Klubu Sportowego GASIEK
  • Rzeszowskiej Szkoły Salsy RITMO CALIENTE
  • Szkoły Tańca AKSEL
  • Zespołów Pieśni i Tańca: POŁONINY PRz
  • RUDKI ZSE
  • BANDOSKA WDK

godz. 19.00 - Zaproszenie na koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na scenę pod Wieżą Farną. Próba przed koncertem Krzysztofa Krawczyka

godz. 20.15 - KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA

godz. 21.30 - Zaproszenie na koncert Tomasza STAŃKO na scenę pod Wieżą Farną


SCENA POD RADIEM RZESZÓW
Prowadzenie: Jerzy Szlachta, Maciej Gnatowski, Roman Owsiak

60 LAT POLSKIEGO RADIA RZESZÓW
DNI OTWARTE
(prezentacje radiowe, konkursy z nagrodami)

godz. 13.30 - Rozpoczęcie

godz. 13.50 - Street Dance Show

godz. 14.00 - Występ grupy wokalnej MERITUM

godz. 14.15 - Street Dance Show

godz. 14.30 - Występ grupy wokalnej MERITUM

godz.14.50 - Pokaz karate przygotowany przez Podkarpacką Federację Sportu i Rekreacji

godz. 15.10 - KONCERT PAWŁA STECZKOWSKIEGO Z WŁADYSŁAWEM POGODĄ

godz. 16.00 POLONEZ – korowód taneczny na Paniadze

z udziałem:
Zespołów Pieśni i Tańca: POŁONINY, BANDOSKA, RUDKI, Tanecznego Klubu Sportowego GASIEK, Szkoły Tańca AKSEL, Rzeszowskiej Szkoły Salsy RITMO CALIENTE, Akademii Tańca Magdaleny Wiśniewskiej, Zespołu BOLLYWOOD, Zespołu Tanecznego ROZTAŃCZONE NUTKI, Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego KLEKSY, Dziecięcego zespołu Artystycznego UŚMIECH, Zespołu Tanecznego Form Nowoczesnych IMPET

godz. 16.20 - Pokaz karate przygotowany przez Podkarpacką Federację Sportu i Rekreacji

godz. 16.30 - KONCERT ZESPOŁU STALION

godz. 17.10 - KONCERT ZESPOŁU SOUL SIDE

godz. 17.50 - Street Dance Show

godz. 18.00 - KONCERT ZESPOŁU KARAWANA

godz. 19.00 - Zaproszenie na koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na scenę pod Wieżą Farną


KINO LETNIE „ZORZA”
(ul. 3 Maja 28)

godz. 23.00 - JAK ZOSTAĆ KRÓLEM - bezpłatny pokaz filmu

Film otrzymał 12 nominacji do Oscara. Zdobył cztery statuetki: dla najlepszego filmu, za reżyserię, rolę męską, a także scenariusz

Reż. Tom Hooper
Obsada: Colin Firth, Geoffrey Rush


IMPREZY TOWARZYSZĄCE

ul. 3-go Maja, Rynek


Największy Rzeszowski Jarmark Rękodzieła oraz Producentów Żywności Ekologicznej
– ul. 3 Maja

Prezentacja piosenki autorskiej i twórczości poetyckiej, wystąpią: Mateusz Pieniążek (piano), Ireneusz Rybienek (fagot), Antoni Mierzwiński (skrzypce jazzowe) – studio koncertowe Polskiego Radia Rzeszów, ul. Zamkowa 3

Bezpłatne zwiedzanie wystaw:

- Polskie Radio Rzeszów – ul. Zamkowa 3, godz. 13.00 – 19.00
Wystawa zdjęć Waldemara Sosnowskiego z pobytu Jana Pawła II na Podkarpaciu

- Muzeum Okręgowe w Rzeszowie – ul 3 Maja 19, godz. 12.00 – 18.00;

1. "Malarstwo włoskie ze zbiorów Galerii Malarstwa Europejskiego";
2. "Pejzaż austriacki XVIII w. ze zbiorów Galerii Dąmbskich";
3. "Galeria rzemiosła artystycznego";
4. "Apteczne reminiscencje";
5. "Galeria malarstwa polskiego XVIII - XX w.";
6. "Odkopana przeszłość. Pradziej Polski południowo-wschodniej";
7. "Czyn zbrojny żołnierza polskiego 1914 - 1945";

- Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa – ul. 3 Maja 9, godz. 12.00 – 19.00
Prezentacja multimedialna – Rzeszów w fotografii z przełomu XIX i XX w.

- I Liceum Ogólnokształcące – ul. 3 Maja 15, godz. 14.00 – 17.00
Wystawa poświęcona rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – Mini Galeria Prac Uczniów

- Wystawa unikatowych plakatów z wystaw BWA – Plac Farny od ul. Kościuszki

- Plenerowa Galeria Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego (pokazy malarstwa, grafiki i innych działań artystycznych studentów) – ul. 3 Maja

- Arkady pod Ratuszem – Rynek 1
Wystawa zdjęć fotoreporterów Gazety Wyborczej z imprez miejskich

Kiermasz Starych Książek – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – ul. 3 Maja

Kiermasz książek i spotkania autorskie – Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu, Księgarnia EPOKA – ul. 3 Maja, Księgarnia LIBRA – ul. 3 Maja, dziedziniec Polskiego Radia Rzeszów,
ul. Zamkowa 3

Filmowy czas dla dzieci – bezpłatny pokaz filmów animowanych - Kino „Zorza” – ul. 3 Maja 28, godz. 13.30 – 15.30

JAK ZOSTAĆ KRÓLEM – bezpłatny pokaz filmu – prawdziwego pogromcy tegorocznych Oscarów – na otwarcie Kina Letniego „Zorza”- ul. 3 Maja 28, godz. 23.00

Mobilne Miasteczko Ruchu Drogowego – Rynek, godz. 13.30 – 17.00

Policja dla Miasta - pokazy sprzętu policyjnego (radiowóz i motocykl), wyposażenia służbowego policjantów, wyszkolenia i tresury psa policyjnego– Rynek, punkt konsultacyjny – ul. 3 Maja godz. 12.00 – 18.00

Pokaz robotyki, dziecięca manufaktura, gry i zabawy dla dzieci – Centra FANTAZJA w Rzeszowie – Rynek

Stół do ping – ponga Politechniki Rzeszowskiej – ul. 3 Maja

Potrawy z grilla serwowane przez Smak Górn
o – dziedziniec Polskiego Radia Rzeszów, ul. Zamkowa 3
 
 
 
 

Tagi: święto paniagi , 3 maja , rynek rzeszowski
Dodano: 03-05-2011 Dodaj komentarz »
                                                 |     Powrót  |     Następna wiadomość »
KOMENTARZE
Brak możliwości komentowania.
NAJBLIŻSZE IMPREZY / KONCERTY W RZESZOWIE

1/11/2014 - Dzisiaj

  Kto Miejsce Godzina Rodzaj
Saturday Night Fashion Time 21:00

2/11/2014 - Jutro

  Kto Miejsce Godzina Rodzaj
Disco Fever Fashion Time 21:00
UNITED WE STAND, DIVIDED WE FALL VINYL 20:00
Palmowy Dancing Pod Palmą 21:00

4/11/2014 - Wtorek

  Kto Miejsce Godzina Rodzaj
"Islandzkim szlakiem wodospadów, lodowców i tęczy" NIEBANALNE PODRÓŻE Stara Drukarnia 19:30